| maria_6679 a întrebat:

De cateva luni vorbesc pe mes cu un baiat. El m-a chemat de mai multe ori sa ma intalnesc cu el insa eu nu am vrut asa ca ne-am intalnit doar de vreo 3 sau 4 ori pe strada.Insa mereu cand vb cu el pe mes imi zice ca ma iubeste, ca ii este dor de mine si ca ar vrea foarte mult sa ne intalnim.Eu nu prea vreau sa ma intalnesc cu el in primul rand pentru ca eu nu am fost niciodata cu nimeni si nu prea am experienta in ast si in al 2-lea rand el e un baiat care a fost cu multe fete si are multa experienta si de asta nu orea il cred cand imi zice ca ma iubeste. Voi ce credeti?

7 răspunsuri:
| anyska a răspuns:

Mintee! Trimite-l la plimbare si spune-i sa aiba grija cu minciunile. Daca chiar te-o iubi va sti sa iti demonstreze prin ceva mai mult decat vorbe ''goale''. Zi ca daca te mai streseaza ii dai ignor si gata. Potoleste-l si apoi vezi cum se comporta. Nu te lasa pacalita. Mai ai timp sa iti faci iubiti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic serios. Din tot ce ai spus, nu rezulta decat ca tot ce face si spune este la plictiseala, nu are cu cine sa se joace pentru ca nu-i mai crede nimeni minciunile si aburelile. Nu-ti pierde timpul cu asemenea oameni, asteapta mai bine pe acel cineva care sa te aprecieze si sa aiba rabdare cu tine. Stii de ce iti spune pe mess ca te iubeste si ca ii este dor de tine? Pentru ca fata in fata nu ar fi prea credibil si ti-ai da seama ca, de fapt, nu simte nimic. Ai de unde alege, nu este el singura ta optiune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea sa faca sex cu tine happy

| wrestler a răspuns:

Ma iesi cu el o data ce poate sa iti faca in fne stai calm ascultal si vezi ce urmareste si vezii slabiciunile dacaa te enerveaza joaca te cu elbig grin

| crystynutza_3309 a răspuns:

Pai tu il cunosti mai bine dar te poti insela in privinta asta.nu conteaza daca a fost cu mult fete asta e partea a2a.intalnestete cu el macar o data si vezi ce i poate capul cum se comporta cu tine, vezi felul lui de a fi si dupa tragi o concluzie buna.parerea mea.acuma daca si tie iti place de el.

| monyk_8870 a răspuns:

Nu te iubeste, nu ai cum sa iubeste dupa niste conversatii pe mess, sa fim seriosi, vrea doar sa isi atinga scopul lui, fi atenta

| papy3 a răspuns:

Deci daca nu ai experienta incearca na-i ce pierde si daca spune ca te iubeste de mai multe ori si ca vrea sa va intalniti chiar te place! incearca o sa vezi ce ti se va intampla darrrr spune-i ca daca iesiti amandoi nu o sa se intampe chestii ca:-x