| BabyGirl06 a întrebat:

De ce ajung mereu sa mi placa de baieti cu care n-as avea nici cea mai mica sansa?sad Nu m-a placut niciun baiat niciodata, desi eu am tinut la multi... Care ar fi problema? Eu sunt mereu draguta cu toata lumea si nici nu arat prea rau... Imi puteti da cateva sfaturi? :*

10 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Asa sunteti toate, e ceva tipic feminin. Incearca sa nu te mai atasezi de acele persoane, chiar daca esti draguta cu ele. Nu toti gandesc asa cum o faci tu.

| Rebecca009 a răspuns:

De unde stii ca nu te place niciunul. Fa si tu primul pas, da-le de inteles ca esti interesata, insa fara sa pari disperata. Poate pari inabordabila.Sau majoritatea cred ca nu ar avea sanse la tine...

| SmRpT a răspuns:

Poate lor le placea de tine dar n-ai stiut tu, nu-ti face o parere singurawinking

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Inimi tale nu poti sa ii comanzi ce si cum, se intampla si gata! nu trebuie sa te gandesti ca nu ai sanse, dar mai bine asteapta, nu te indragosti, e cel mai bun lucru, pentru ca pentru cateva momenti de fericire, suferi toata viata, si ti-o distrugi, daca vrei sa fi cu un baiat asteapta, pana cand iti spune unul ca vrea sa iesiti si atunci gandeste-te, pana atunci nu te indragosti tu prima, pentru ca numai suferi atat!

| cristynaGoldenRose a răspuns:

Poate ca nu e momentul....ar trebui sa mai astepti putin pana va veni si "alesul"

| maite13 a răspuns (pentru cristynaGoldenRose):

Da-mi si mie un sfat, te rog.
Deci mie imi place de un coleg, iar cativa prieteni zic ca din comportamentul lui si el ma place, dar el nu zice nimic.Si acum, am aflat ca are prietena, cel putin asa zice, dar prietena mea cea mai buna nu il crede si eu nu stiu ce sa fac...cum pot sa il uit?

| 100Hz a răspuns:

Ia cateva sfaturi

| mimi001 a răspuns:

E bine ca esti draguta cu toata lumea.cat despre baieti... daca nu risti nu castigi!

| mimi001 a răspuns:

Uite un sfat: Daca nu risti nu castigi.

| maite13 a răspuns (pentru mimi001):

Da-mi si mie un sfat, te rog.
Deci mie im place de un coleg, iar cativa prietenii zic ca din comportamentu lui si el ma place, dar el nu zice nimic.Si acum, am aflat ca are prietena...cum pot sa il uit?