| cristinica_6784 a întrebat:

De ce am o secretie asa mai galbuie spre rosiatica urat mirositoare mereu. ce inseamna?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o infectie genitala. E important sa te duci cat mai repede la ginecolog, fiindca genul asta de infectii se agraveaza pe zi ce trece.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ai sigur o infectie, asa ca fugi imediat la ginecolog, sa faci o analiza a secretiei!

| TąNyą a răspuns:

Ai putea avea o infecţie. Du-te la control ginecologic.

FantaSZy.

| shtephie a răspuns:

Du-te la ginecolog!
Nu mai puneti frate intrebari din astea ca ni se face :-&...
Ganditi-va si voi inainte sa scrieti ceva!

| cryss_1476 a răspuns:

Pentru ca ai o infectie care trebuie tratata! da fuguta cat mai repede la doctor si rezolva problema, nu mai astepta sa treaca de la sine pentru ca nu se va intampla! sanatate

| danco a răspuns:

Ce pana mea. du-te la doctor. d-aia exista doctori. ce puneti intrebari gretoase? eu mancam si ma trezesc cu o intrebare d'asta.

| anitcolor a răspuns:

Infectie. dupa ce mergi la doctor sfatul meu este s a nu ti mai speli vaginu cu gel de dus sau mai stiu eu ce...foloseste geluri speciale sau pentru copii