| Awesom a întrebat:

De ce asteapta fetele ca baietii sa faca mereu primul pas? Sunteti prea timide unele dintre voi.

6 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Asa a ramas regula din mos stramosi, o regula nescrisa de pe cand femeii i se interzicea tot.Care baiat s-a saturat sa primeasca semnale false de la o tuta si cand o acosteaza sa primeasca un sut in fund? Daca ele fac primul pas sigur cred ca o sa se inteleaga ca nu se pricep in a fi femei, femei care stiu cum sa insufle unui baiat ca il plac, ele cred ca o fie catalogate ca femei disperate, femei care nu stiu sa fie subtile.
Asta-i faza ca majoritatea nu sunt timide, ci asteapta sa fie acostate doar de smecherasi care se pricep sa le minta, desigur cand ele vad un "bunoc" uita repede regula asta si se dau la el instant.

| Swallow a răspuns:

Daca fac fetele~baietilor li se pierde interesul.Pentru ca baietii sint niste vinatori (in afara de cei gay-aia vineaza doar p*le), si lor le place sa`si ademeneasca prada sa o cucereasca.Adica asa ar trebui sa fie.Dar uneori iese ca amindoi sunt prea timizi si dragostea ramina in taina. sad

| Jigsaw a răspuns:

SaintOcea
Hehehe!

Răspuns utilizator avertizat
| Stuff a răspuns:

Pt ca unele fete sunt timide, multe nu zic nimic pentru ca le e frica sa nu fie respinse ...adica eu sincer daca imi place de un baiat ii zic pentru ca se poate intampla sa fie si el timid

| Simpluuu a răspuns:

Ca baietii sunt mai prosti