| cojac a întrebat:

Hey TUP, ciau! de ce fetele asteapta ca baietii sa faca primul pas?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| LineGuide a răspuns:

Din prea multa rusine, sau teama de a fi refuzate, sau uneori din prea multe fitze.Ideal ar fi ca orice fata sa inteleaga ca nu e obligatoriu ca el sa faca primul pas, dar...
fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| AlinDark14 a răspuns:

De prosti.eu unu nu mu mai tin cont cine face primul pas.

| FlorinIFBBPRO a răspuns:

Pentru ca, cavalerul trebuie sa faca primul pas in aproape orice situatie, asa ca nu astepta ca ea sa faca primul pas pentru nu o va face, bine exista si unele exceptii.