| AndreeaFarasperante a întrebat:

De ce baietii asteapta ca fetele sa faca primul pas?

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

Eu cred in continuare ca nu are importanta cine il face.

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unii s-au saturat sa le dea mura-n gura de aia asteapta sa faca primul pas ele.

| ROB3RT89 a răspuns:

Dar cine a zis ca baietii asteapta sa faca o fata primul pas?! Eu personal n-am asteptat niciodata sa faca o fata primul pas, mi se pare aiurea.Mai sunt si baieti mai timizi care n-au curajul sa-i spuna unei fete ce simt, trebuie sa-i intelegihappy

| Fifylici a răspuns:

Ca ei sa'i faca pe ceilalti 99 de pasi

| IMC90 a răspuns:

Daca baietii fac primul pas, apoi ziceti ca vrem sa va calarim rolling on the floor

| Fineness a răspuns:

Si eu care credeam ca e invers:fetele asteapta ca baietii sa faca primul pas...

| didiDia a răspuns (pentru Fineness):

Si eu credeam la fel.

| Vali87 a răspuns:

Eu cred ca in general e invers. Dar ma rog depinde de anturaj. Nimeni nu poate da un raspuns clar.

| EnvyU a răspuns:

Dar de ce fetele asteapta ca baietii sa faca primul pas? Inca din anii 60 barbatii erau cei care veneau la fete cu o bomboana, faceau ei primul pas. Am inceput sa ne plictisim de traditie si preferam sa se schimbe lucrurile. Lumea spune ca suntem egali, corect? atunci hai sa fim egali si sa faceti si voi lucrurile care le asteptati sa le facem noi.

| eandopuncttk a răspuns:

Ca sa nu parem magari in fata lor

| Shark08 a răspuns:

Ca le este rusine sa faca primul pas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar si fetele asteapta ca baietii sa faca primul pas...sa fim serioase si sa recunoastem.Alte fete sunt mai timide ca sa faca primul pas, tot asa alti baieti sunt mai timizi ca sa faca primul pas.Totusi cat ar fi de timizi inainte de a face primul pas se asigura ca acea persoana il/o iubeste. daca vrei mai multe detalii trimite-mi mesajwinking! Success!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din partea mea, să aștepte mult și bine.

| varcolaccc a răspuns:

Iti răspund la asta cu o întrebare : De ce fetele așteaptă ca baietii sa faca primul pas?

| Kingston3 a răspuns:

1. le este rusine
2. vor sa vada daca chiar ne iubiti ca noi ne-am sautrat sa fim inselati

| rasnoveanu a răspuns:

Poate ca uni nu au destul curaj multi baieti au mai mult curaj la telefon si cand vb cu el prin msj fundaaaaa pliz