| RAY a întrebat:

De ce baietii au voie sa evalueze fizicul unei fete, dar invers cica e imoral? Sunt numite curve si superficiale.

Răspuns Câştigător
| Misa4530 a răspuns:

N am auzit sa fie pana acum imoral sau sa fiu numita curva sau superficiala când mi-am dat cu părerea despre fizicul unui băiat. Asa cum ei ne judeca după fizic asa putem și noi?

| RAY explică (pentru Misa4530):

Logic ca da, doar ca noi credem ca voi vreti sufletul, dar noi vrem fizicul

11 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

N-am auzit asa ceva pana acum.

| Mosotti a răspuns:

De prosti ce sunt aia care le numesc curve, de aia e imoral.
Real nu e imoral deloc.
Si femeia are voie sa se culce cu cati barbati vrea, are voie sa faca in sex orice, si e f okey.
Si daca e curva ce? Nu e nici o problema, e o meserie ca oricare alta. Nici sa fi curva la patron pe doi lei muncind din greu pe un post oarecare nu e asa o mare lauda, deci hai sa fim seriosi, aviz la aia care le desconsidera pe alea.

Mesaj pentru aia de le fac curve:

Daca femeia nu vrea sa se f, aoleu e a dracu nu vrea, are figuri, fite, daca vrea, e curva, pai voi cu cine v-ati mai f daca ele n-ar vrea?
Ca daca femeia s-ar culca doar cu unul si sta doar cu ala, ati ramane multi nef de nu se poate, si dupa aia le injurati de nu se putea, vaaaai ce facem, ca fac figuri.

Si alea care se leaga de interes de unu, aia e, ghinion, o femeie cand place pe cineva cu adevarat, nu-l minte, nu-l fraiereste, nu il cauta de bani si interes, dar pentru aia care nu prea atrag mda, sunt parsive ca au doua solutii, ori ii ignora, ori ii tin de interes, problema e la ala care nu se prinde ca aia n-are cum sa-l placa, nu la ea e problema.

| Freya1 a răspuns:

Nu mereu e asa si nu toti gandesc asa.
Dar cei care o fac sunt misoginii
si idiotii.

| Sofer a răspuns:

Pentru ca asa sunt.

| Mosotti a răspuns (pentru Sofer):

Ce inseamna curva la tine? Ca definitie?
Ca se culca cu mai multi? Si daca o face ce? Tu, eu, altii nu am face-o?
Si daca n-ar face, tu ce ai mai f asa pentru distractie de multe ori?!

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Eu nu stiu unde se spune asta, dar la mine fetele vorbesc mai mult fetele despre ce perfectiune de Fat-Frumos vor ele! Pe baieti chiar nu-i aud atat de des vorbin sau analizand in afare de "da, e buna!" si cam atat!

| RAY explică (pentru FilosofulDepresiv2022):

Fetele au foarte mari pretenții in ziua de azi, ai dreptate, deci degeaba le dai like pe insta, Facebook ca ele vor doar urmaritori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine a zis ca e imoral?

| Pamanteanul a răspuns:

Și ce-i dacă evaluează, și ce contează ce spune lumea ca e imoral, contează doar ce e natural, fetele se uita chiar și de pe geam la fizicul băieților, la ce mașina au, la buze, la zâmbet, doar ca lumea din jur nu te lasă să fi natural ca trebuie sa te comporți fals.

| MariusAntilopa2001 a răspuns:

Pentru ca unele sunt curve bos