| hiigee a întrebat:

De ce baietii nu recunosc atunci cand le place de o fata?
De exemplu, am un coleg(de banca)care prin comportamentul lui e evident ca ma place [cand cineva ii vorbeste despre mine se inroseste tare, odata cand vorbea cu cineva acel cineva i-a zis ca se vede ca ma place iar el prima data a negat, apoi nu a mai negat, a zambit si s-a inrosit...cand plecam acasa daca o iau inainte incepe sa ma strige pe strada sa stau mai incet.se aseaza cu banca cat mai aproape de mine, ma ajuta cu orice ii cer. vorbeste frumos cu mine, pe mess numai pe mine ma baga in seama din toate fetele etc.]. Dar el tot spune ca nu ma place, insista cu acest NU.
Chiar nu inteleg, de ce nu recunoaste daca e evident? [ cativa colegi de clasa au observat faptul ca ma place, fara sa le spun eu. ] Oare de ce baietii se comporta asa cand le place o fata?
P. S.: noua ni s-a desfiintat clasa, iar eu am picat la clasa noua{ el e din acea clasa ), deci ne cunoastem doar de 2 luni.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun eu de ce nu recunoaste in fata colegilor. ii este teama sa nu fie luat la misto. Si eu sunt in aceeasi situatie cu el. Stiu cum e... Ne este teama, poate si putin rusine. big grin