| bilushca a întrebat:

Stiu ca este stupid ce intreb dar totusi o voi face.la scoala ma contraziceam cu o fata in legatura cu preferintele baietilor. ea considera ca baietilor si barbatilor in general le plac doar femeile cu par foarte des.adica.dupa logik ei.nu au sansa cele pe care natura nu le-a inzestrat in asa masura. ce credeti?(chiar daca e o maare tampenie ce gandeste)

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E ca si cum ai zice ca femeilor le plac doar barbatii cu ochii verzi. Ipoteza gresita, concluzie si mai gresita

| TeoPT a răspuns:

Nu poti avea o regula exacta la chestia asta. Fiecare baiat are preferintele lui. Daca vrei sa te faci remarcata o vei face prin simplul tau mod de a fi. Daca cineva este interesat de tine nu trebuie sa alergi tu dupa el. O sa vina el la tine.

Asa ca nu te mai lua dupa tot ce se barfeste. Fii tu insuti

7h30

| BubuLina999 a răspuns:

Da chiar e...

| adaaax a răspuns:

Probabil prietena ta crede asta pentru ca ea are parul des...si daca face lumea sa creada ca barbatii prefera astfel de femei, se va simti mai "frumoasa". Nu conteaza cat par ai in cap, si prietena ta ar trebui sa stie. Daca arati bine si te comporti frumos e super-suficient ca sa impresionezi un baiat, si nu cred ca ar sta sa-ti numere firele de par din cap.

Sfat: Lasa oamenii sa spuna toate prostiile ca sa se simta ei mai bine si nu mai asculta tot ce zic. Probabil ei sunt doar invidiosi pe altii.