| laura1688 a întrebat:

De ce barbatii nu vor relatie serioasa?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu generaliza,pentru ca si barbatii,de exemplu, traiesc dupa principiul "toate femeile sunt curve",uitand ca dintr-o femeie sunt nascuti si ei!
Sunt foarte multi barbati care isi doresc cu ardoare o relatie serioasa,dar au mereu ghinion,sunt si altii care nu au ajuns la stadiul sa-si doreasca o singura femeie si experimenteaza,depinde ce intalnesti si-ti alegi!
Dar daca observi ca mereu nimeresti peste barbati care nu vor o relatie serioasa,atunci ar trebui sa-ti ridici si sa-ti modifici standardul de cautare,pentru ca greseala e la tine, nu la ei, de asta pici mereu peste acelasi gen de barbat.
Si, serios, nu generaliza...ca gresesti!

17 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Sunt unii care vor si altii care nu. Nici femeile nu vor toate o relatie serioase, doar ca asa sunt barbatii. Nu le plac responsabilitatile.

| Laurentiuuu a răspuns:

Te rog nu ii baga pe toti in aceeasi oala, depinde de om generalizezi cand spui 'barbati, baieti, etc', fiecare om este asa cum vrea el sau cum vrea cel care il controleaza direct sau indirect.

| PlayWithMe a răspuns:

Tine si de fata (daca fata e ok, tine si relatia), tine si de mentalitate ( daca a crescut in crang, nu te astepta sa ai nu stiu ce relatie), tine si de varsta ( odata cu varsta, barbatii devin mai responsabili), etc.

| Adryan17 a răspuns:

Cine a zis ca barbatii nu vor relatii serioase?

| RAY a răspuns:

Pentru ca presupune prea multe responalitati, griji, maturitate, si eu am vazut multi care cauta dar de fapt cauta sex natura unui mascul e sa fie aventuros nu sa aiba relati seriose, in plus daca ai o relatie pui sentimente apoi suferi mai bine sex si singurate

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Mereu trebuie sa apara o femeie, mai interesanta decat ce am langa mine, voi femeile aveti nevoie de protectie si de stabilitate, chestii care le gasiti la un barbat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uni vor, alti nu straight face asta e viata happy

| piTiCcu a răspuns:

Nu te supara ai incercat tu toti "barbatii" te citez, ca nu vor relatii serioase?

| sensualus a răspuns:

Bun si cam cat vrei sa l tii intr -o relatie serioasa, ca doar nu se hlizeste cand e cu tine

| unknøwn a răspuns:

Fiindcă pentru o relaţie serioasă trebuie o fată serios de bună de p((/ă şi serios de inteligentă cu care ai serios de multe în comun şi să aveţi serios aceleaşi interese.
Nu merge aşa cu orice purtătoare de vagin mediocră.
Pur şi simplu multe n-au nimic altceva bun de oferit înafară de vagin.

Răspuns utilizator avertizat
| Mingo a răspuns:

Pentru ca le plac mai multe fete big grin...

| IreneMay a răspuns:

Cei care vor o relatie serioasa si sunt fideli acelei fete in ziua de azi sunt greu de gasit, asa cum sunt si femeile care vor o relatie serioasa si nu sunt obsedate de bani si masini la fel de rare. Majoritatea barbatilor vor sa f*ta cat mai mult in ziua de azi si-ti poti da seama de asta dupa comportamentul lor.

| AlexandraMaria966 a răspuns:

Nu toti baietii sunt la fel, unii vor relatii serioase! happy

| Criss_Crisu_1997 a răspuns:

Ca ei vad doar prezentul nu stiu ca or sa moara singuri daca tot schimba femeile.

| Andeeibz7 a răspuns:

Pentru ca nu sunt siguri si le e frica saaau se gandesc ca mai apar si alte femei.