| godfatheralex0 a întrebat:

De ce bărbațiilor le place așa mult ca femeia să stea deasupra în timpul sexului? big grin

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu depun prea mult efort. tongue

| LordCristobal a răspuns:

Pentru ca este mai comod asa.

| stef87 a răspuns:

Unii mai avem in cap si dorinta ca ea sa aiba controlul, sa domine. Alte ori vrem sa fim siguri ca cel putin la inceput, e ritmul care si-l doreste, incat si ea sa se simta super.

| Cehoslovacia a răspuns:

Sa vada turnu eiffel mai bine happy

| Darky000 a răspuns:

Mie imi place sa fie vie sincer.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Pentru ca ofera o priveliste de nedescris

| Ofiintă a răspuns:

Din varii motive. happy

| darrio2007 a răspuns:

Să mai muncească si ea, nu doar el, cand vine obosit de la munca.

greece12
| greece12 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Exact! Asta e, cine stie, stie!

greece12
| greece12 a răspuns:

Cand barbatul este deasupra,nu are aproape nici o imagine,o figura,niste umeri, poate niste maini, nu e mare lucru.
Barbatii sunt imaginativi.Te vad pe strada si in mintea lor deja ti-ar face diverse...
Atunci cand femeia e deasupra, campul de vizualitate se mareste enorm, barbatul VEDE si mintea i-o ia razna in cel mai placut mod cu putinta.
E si mai putin obositor pentru el.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru stef87):

Hm

| Cristea202 a răspuns:

Da cum vrei sa stea?

| Aditu94 a răspuns:

Noua barbatilor ne place ca femeia sa stea deasupra pentru ca va admiram frumusetea corpului..sanii care joaca,corpul care transpira, felul cum ne priviti, felul cum va manifestati prin gemete, felul cum va miscati, felul cum mimati, felul cum va faceti treaba ...si cel mai mult ca nu mai depunem miscare, nu mai facem noi toata treaba, anume de a sta deasupra lor si a pompa in continuu.ul alt motiv ar fi faptul sa nu ne mai dam drumul atat de repede.

| MichailOfilescu a răspuns:

Mie sila

| Goete a răspuns:

Cine ti-a spus asta?