| Andreisebi12 a întrebat:

Am si eu o problema.
Mama spune ca am fost operat de fimoza de 3 ori cand eram mic deoarece nu ma masturbam si se lipea pielea din nou, acum am 14 ani.Si nu stiu daca am fimoza iar pentru ca eu nu ma masturbez si cand incerc simt ceva ciudat, ca si cum ai trage un balon spart peste deget laughing.Imi poate spune cineva cum sa incerc sa imi decalotez penisul sau daca am nevoie de operatie iar?
Multumesc

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Printr-o simpla consultare medicala a penisului tau efectuata de catre un medic urolog, acesta va constata si iti va spune foarte precis care este adevarata stare a penisului tau. Este singurul specialist care poate da un raspuns avizat si profesional. Multa sanatate!

| SG1995 a răspuns:

Maică-ta ți-a zis că nu te masturbai? laughing