| cAnonim a întrebat:

Fimoza? Inca Nelamurit si putin dezamagit.

Salutare, este cineva cu experienta mai multa ce ma poate ajuta?
Deci, in erectie penisul meu este decalotat peste jumate fara sa-i fac nimic, daca incerc sa-l decalotez eu complet merge (fara sa fortez si fara sa simt durere). Dar nu este ca la starurile de filme xx.x ca sa zic asa, nu se intinde pielea perfect pana jos, dar nici nu ma strange sau ma jeneaza, pur si simplu este putina piele care sta dupa "cap" Este din cauza ca inca am "ata"?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Este din cauza ca nu prea il folosesti, dar nu ai nimic, totul e normal. happy

| SkyPilot a răspuns:

Nu, nu s-a intins inca suficient. Se a intampla si asta.