| razvy1610 a întrebat:

Am o problema cu yahoo mail. Cand incerc sa ma loghez la mail imi apare sa raspund la intrebarea de siguranta si nu mai stiu raspunsul. Cum pot sa ma conectez la mail, precizez ca aseara a mers acuma nu mai merge nu stiu de ce parola o stiu.

Răspuns Câştigător
| Edward121 a răspuns:

Dai,,am uitat parola",,, daca mai ai mailul alternativ sau daca il are un prieten sau etc stii tu, poti sa dai acolo si va trimite un mail cu noua parola... Mult succes... Funda?