| Mkeynes a întrebat:

De ce cateodata pana nu te masturbezi nu te ia somnul? Ai prea multa energie?????

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu faci un dus/baie in loc sa te masturbezi, ca adormi imediat!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eh, nu chiar... poate te gandesti prea mult la asta si de aia nu adormi.

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Motane cand ejaculezi se elibereaza un hormon opusul a ceea ce face cofeina si astfel dormi, da o stare de somnolență, de asta faceam sex seara mai mult in pesteri

| ShaOfHatred a răspuns:

Masturbarea secretă dopamină și relaxează organismul. Asta poate produce o stare propice somnului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa sport.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca esti dependent si nu poti dormi din cauza sevrajului de lapte de tata.

| Stochel a răspuns:

Mi se mai întâmplă și mie sa nu pot dormi si daca ma masturbez sa ma ia somnul