| ParaschivesKyumi a întrebat:

Cui îi este greu să recunoască ce simte? Unui băiat sau unei fete? Cât de greu le este fetelor să spună "te iubesc"? Dar băieților? Aș dori ca răspunsul să fie motivat. Mulțumesc frumos tuturor celor sinceri.

13 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Iubirea se dovedește în pat unde faci sex sălbatic pana rupi patul

| RAY a răspuns:

Daca recunoști îți bate joc de tine,te ia de fraier,aaaa mă iubești stai că mă duc la x că ăla mă scuipa in gura, asta e rezultatul comunismului și a lipsei de educație, din părinți bețivani ce putea ieși, nu fac generalizări, sa ai încredere în femeii trebuie sa fii tâmpit la cap bine nici în bărbați, ăștia sunt mult mai bârfitori că femeile

| ParaschivesKyumi explică (pentru RAY):

Dar tu Ray, În Ce categorie te afli? Băiat sau fată?

| RAY a răspuns (pentru ParaschivesKyumi):

Băiat

| Violleta2022 a răspuns:

Unui baiat ii este intotdeauna greu sa recunaosca.

| dullcat a răspuns:

Singurul raspuns e : Depinde de... laughing).De ce? De context, personalitate, modul in care respectivii au fost crescuti, traume din copilarie si asa mai departe.

| J0B0MAT a răspuns:

Depinde de fiecare persoană. Sunt și băieți timizi și fete timide în aceeași măsură.

| Hyperion7 a răspuns:

Cred că ambele sexe au anumite rețineri,însă datorita personalității,unii își pot exprima sentimentele mult mai ușor, in timp ce alții mai greu, indiferent de sex.
Spre exemplu în cazul meu, înainte eram foarte reticent in a-mi exprima sentimentele însă de ceva vreme am devenit mai deschis și îmi exprim sentimentele mai ușor.
Până la urmă, că vorbim de fete sau băieți, tot oameni suntem și e normal să apară reținerile la început.Cu timpul ne călim și dobândim experiența și uite așa ne perfecționam
Fundiță?big grin

| CleanHeart a răspuns:

Depinde de persoana, am spus doar o data chestia asta si profund si ca raspuns motivat ca sa cunosti mai bine persoanele sunt de 2 feluri, aia ce zic te iubesc si la persoanele de care sunt doar indragostiti si ceilalti zic o singura data sau de 2 ori in viata atunci cand simte lucrul asta cu adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îmi e greu sa spun cuiva "te iubesc". Depinde cui și oricum, nu i-o spun din prima.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Nu toți simt la fel și nu toți iubește cu toată inima și tot sufletul lor același inima și același suflet oamenii sunt diferiți alți iubesc o dată și pe viață alți iubește de mai multe ori alți nu iubește deloc alți iubește înfățișare acelui om alți iubesc Absolut tot la acel om cu tot cu greșeli să iubești cu Adevărat incondiționată este mâna și darul lui Dumnezeu căci și fără El nimic nu ar posibil.

| ILikeBlackCats a răspuns:

In cazul meu, imi e foarte greu sa spun cuiva "te iubesc", pur si simplu pentru ca imi e frica de ce va spune. Cred ca fetelor le e mai greu, si asta o spun fara sa am un motiv, doar din experienta, deoarece aproape ÎNTOTDEAUNA, baietii isi mărturisesc primii sentimentele. Acuma mno, fiecare cu părerea lui

| FindMyName a răspuns:

Depinde..sunt unele femei mai timide si le e greu sa spuna, sau invers.
Depinde de fiecare persoana, parerea mea.