| anonim_4396 a întrebat:

De ce da cu piciorul in cineva care o iubeste cu adevarat? Adica si ea ma iubea acum nu stiu daca da si de la o simpla prostie s-a suparat si abia de ma mai baga in seama... de ce dati toate cu piciorul? Nici numai are incredere in mine. Ce ii pot spune sau ce pot face sa o uit chiar daca e totul pentru mine... am aflat ca nu trebuie sa imi iau viata deoarece am multe de facut deci ce pot face sa o uit sa nu o mai iubesc?

Răspuns Câştigător
| Swallow a răspuns:

Am inteles,cam aiurea asa-i?! straight face insa totul se poate corecta.Tu ti-ai cerut scuze? (asa,pentru orice eventualitate) daca inca n`ai facut`o,as putea sa-ti spun : deci,i`ao (macar si ia`o de mina cu forta~nu conteaza) intr-un loc mai retras in care sa vorbiti voi doi (dar nu incepe deodata cu forta ci incepe prin "avem ceva de discutat" si dupa reactia ei vei vedea cum sa reactionezi) acolo vei putea s`o rogi sa te lasa pe tine sa vorbesti primul si sa te asculte pina la sfirsit~si incepi sa-i zici adevarul inca o data (chiar daca i l`ai mai zis) si poti sa-ti ceri si scuze~ dar uite o fraza ft draguta (pe care baietii~smecherii stiu cum s`o foloseasca ca sa ne cucereasca love struck ) " da,esti prostuta~ prostuta de aia ca nu ma crezi si ca nu crezi ca te iubesc mult de tot~ si sa stii ca inima nu voi avea pina nu te vei reintoarce la mine "( p.s. Alex ~daca vezi asta~sorry,nu m`am putut abtine sa-i scriu lui ce sa faca~doar la tine a functionat si la mai multi tot, de aia :* ) asa, revin la subiect~~ daca va incerca sa te contrazica ca minti sau ceva (ceia c enu cred ca se va intimpla) faci ce am zis eu mai sus (la raspunsul anterior) Bafta!winking si Bye` :* P.s. eu nu cred ca dupa toate astea ea te va respinge.
P.S. (2) ea nu te ia in seama deoarece poate, dar zic poate incearca sa te uite sau asteapta tu sa actionezi cumva (una din doua).
Si inca o data BAFTA!winking

7 răspunsuri:
| Swallow a răspuns:

Erati impreuna? Sau pur si simplu erati colegi sau prieteni si tie iti placea de ea? deci sa`nteleg. De ce zici ca noi dam cu piciorul in voi? Fara suparari~ sunteti la fel. Okay, deci nu`i asta problema. Depinde si de ce fel de "prostie" s`a suparat~trebuia sa concretizezi.Ai putea sa insisti de exemplu ca ai fost corect,si ca nu ai gresit,dar in asa fel incit sa nu se supere,sau ai putea sa-i zici totul,si ca o iubesti ~ dupa aia,daca va zice ceva ~incearca s`o opresti prin sarut. [ parerea mea e ca sarutul cu forta (m ai ales de la o persoana pe care o placi) e foarte frumos si te face sa uiti de tot ce`i mai rau si ce`i bine]. Am si un cunoscut care a facut asa si a reusit, s`a impacat cu prietena lui love struck si totusi repet~depinde de ce "prostie" a fost acolo, doar asa vom putea sa-ti dam un sfat cit mai bun.Bye` :*

| Andra_3863 a răspuns:

Pentru voi ne suparam de la "o prostie" si daca ne inselati.
Vorbeste cu ea,poate este foarte suparata, poate pentru ea era ceva important ceea ce ai facut, poate va impacati daca stii sa ii vorbesti.

| NoNameo a răspuns:

Prostia e ca a mintit-o cineva ca i-am zis ca e proasta si nici nu am facut-o asa si acum...

| NoNameo a răspuns (pentru Swallow):

Ms mult:*

| Swallow a răspuns (pentru NoNameo):

Cu placere :* cind vreai asta sa faci? te rooog sa`mis crii pe privat ( imi plac mult povestile de dragoste, inclusiv cele reale~sa`mi zici finalul tau :* ) happy

| Swallow a răspuns (pentru NoNameo):

Am inteles,cam aiurea asa-i?! straight face insa totul se poate corecta.Tu ti-ai cerut scuze? (asa,pentru orice eventualitate) daca inca n`ai facut`o,as putea sa-ti spun : deci,i`ao (macar si ia`o de mina cu forta~nu conteaza) intr-un loc mai retras in care sa vorbiti voi doi (dar nu incepe deodata cu forta ci incepe prin "avem ceva de discutat" si dupa reactia ei vei vedea cum sa reactionezi) acolo vei putea s`o rogi sa te lasa pe tine sa vorbesti primul si sa te asculte pina la sfirsit~si incepi sa-i zici adevarul inca o data (chiar daca i l`ai mai zis) si poti sa-ti ceri si scuze~ dar uite o fraza ft draguta (pe care baietii~smecherii stiu cum s`o foloseasca ca sa ne cucereasca love struck ) " da,esti prostuta~ prostuta de aia ca nu ma crezi si ca nu crezi ca te iubesc mult de tot~ si sa stii ca inima nu voi avea pina nu te vei reintoarce la mine "( p.s. Alex ~daca vezi asta~sorry,nu m`am putut abtine sa-i scriu lui ce sa faca~doar la tine a functionat si la mai multi tot, de aia :* ) asa, revin la subiect~~ daca va incerca sa te contrazica ca minti sau ceva (ceia c enu cred ca se va intimpla) faci ce am zis eu mai sus (la raspunsul anterior) Bafta!winking si Bye` :* P.s. eu nu cred ca dupa toate astea ea te va respinge.
P.S. (2) ea nu te ia in seama deoarece poate, dar zic poate incearca sa te uite sau asteapta tu sa actionezi cumva (una din doua).
Si inca o data BAFTA!winking

| Diux96 a răspuns:

Ti-ai cerut iertare?

| NoNameo a răspuns (pentru Diux96):

Da dar degeaba...