| ștefannn989 a întrebat:

De ce de 7 zile nu mai mă atrag fetele? Am aproape 18 ani sunt intr-o relație cu cineva și de o perioadă nu mai mă atrage acea persoană sau alte fete care ar fi cauza? Pe scurt, libidoul e scăzut, cauze?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu te atrage fizic poate, e frumoasa?

| ștefannn989 explică (pentru RAY):

Mă refer că nu ma atrage nici o fată și mă simt aiure...

| RAY a răspuns (pentru ștefannn989):

Suferi din iubire?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am trecut prin asta, si am ajuns la concluzia ca tipesa cu care am fost, avea un mod de a percepe sexul, care m-a dus cu gandul la cartile scrise de Becali, si activitatile mele de pe la 4 ani, cand nu aveam nevoie de sex.
Am scapat de ea intr-un final, si la urmatoarea a fost mai mult decat bine.

| relian a răspuns:

Du-te si fa-ti un control, poate ai ceva infectie pe undeva, adica urinara sau prin zona aia.Infectiile afecteaza libidoul ce zici tu, apasa cumva pe nervii care fac legatura creier organele genitale si asa se intimpla.nu zic ca asa o fi la tine, dara e bine oricum sa faci un test de urina.