| anonim_4396 a întrebat:

De ce de cate ori imi frec sfarcul sanilor, ma excit sexual?

9 răspunsuri:
| e1xtz a răspuns:

Hehelaughingstai sa vezi cand ti le-o smotoci un baiat cu limbuta si cu dintii..atunci sa vezi udaturahappy

| e1xtz a răspuns (pentru e1xtz):

Completare.tatucile,adica sfarcurile ca si pasarica si funduletul au terminatii nervoase ce provoaca excitatie sexuala, placere adica, si cand dai de o limbuta, mana jucausa si descurcareatalaughingo sa fie numai de binehappy

| VreauBomboane a răspuns (pentru e1xtz):

Cel mai bun raspuns, EVER!

Răspuns utilizator avertizat
| BlackOldSun a răspuns:

Asta e presimtire sau intrebare?! damn!

| ThisGirlHere a răspuns:

De trefla. happy

| vox22 a răspuns:

Pentru ca ai chef big grin

| Production a răspuns:

Eu am inceput sa-mi las mustata, dupa ce ma joc cu sanul unei domnisoare si sfarcul devine umed erct tare; imi folosesc mustata ca pe o periuta deasupra sfarcului. nu povestesc mai departe ca va excitati prea mult happy