| DAAAAAAAAAA a întrebat:

De ce de mici va place sa aveti relatii desi stiti ca relatia nu va dura fiindca la 13 ani relatia nu va dura o vesnicie si nu o sa va casatoriti niciodata? de ce prefera-ti sa suferiti si sa aveti relatii scurte facandu-va inima ferfelita de rani in cat cand veti fi mari nu veti mai iubi cu toata inima si veti profita de baieti si baieti la rand de fete! vreau argumente! si multe raspunsuri! cel mai bun raspuns primeste fundita![ asta e parerea mea am 15 ani si asa gandesc!]

3 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Ciudat,credeam ca eu sunt singurul nebun care gandeste asa?!
Cred ca un/o baiat/fata cauta astfel de relatii deoarece le fac "faimosi" si chiar asa este.A fii cu un/o baiat/fata popular, aduce, la randul tau, popularitate, bineinteles.Asa gandesc mojoritatea adolescentilor din ziua de azi. [ asta e parerea mea am 14 ani si asa gandesc!]. Succes in continuare!

| DAAAAAAAAAA explică:

O alta parere a mea:umbland din floare in floare inima ta se va rupe asa cate putin..si cand vei vrea sa fi cu o persoana pentru toata viata nu vei mai putea sa o iubesti cu toata inima! fiindca inima ta e sparta fiecare bucatita apartine unei persoane din trecut...

| Th3Boos a răspuns:

Stiu ce crezi. E cu totul adevarat. Din propria experienta.