| DAAAAAAAAAA a întrebat:

De ce de mici va place sa aveti relatii desi stiti ca relatia nu va dura fiindca la 13 ani relatia nu va dura o vesnicie si nu o sa va casatoriti niciodata? de ce prefera-ti sa suferiti si sa aveti relatii scurte facandu-va inima ferfelita de rani in cat cand veti fi mari nu veti mai iubi cu toata inima si veti profita de baieti si baieti la rand de fete! O alta parere a mea:umbland din floare in floare inima ta se va rupe asa cate putin..si cand vei vrea sa fi cu o persoana pentru toata viata nu vei mai putea sa o iubesti cu toata inima! fiindca inima ta e sparta fiecare bucatita apartine unei persoane din trecut... vreau multe pareri cel mai bun primeste funda!

Răspuns Câştigător
| me1999 a răspuns:

Chiar ai dreptate..asa mi s-a intamplat si mie, dar nu imi mai sum acest risc si spun STOP JOC! viata merge inainte. oricum nu mersita sa ai relatii de la varsta asta.winking

14 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta

| DAAAAAAAAAA explică (pentru tuGatita):

Si? care e problema?

Răspuns utilizator avertizat
| Dolyta a răspuns:

Mda... cand ii aud pe astia cica ce daca ai 13 ani, nu te intreaba nimeni daca vrei sa te indragostesti Bla bla! la 13 ani stiti voi ce inseamna sa te indragostesti? sunteti de fapt niste pusti fara copilarie! asta sunteti!
sau va credeti voi o generatie de maturi? duceti-va si jucati-va cu mingea si lasati indragostitul!
cum am mai spus la o alta intrebare, generatia de azi e una de curve si curvari.

Răspuns utilizator avertizat
| Dolyta a răspuns (pentru Raupe):

Da, in fine, dar erau niste biletele si ei nu considerau asta ca fiind indragostiti, erai mici simpatii cu care sunt de acord.

Răspuns utilizator avertizat
| Dolyta a răspuns (pentru Raupe):

Da, am vazut. Ai dreptate in ceea ce zici.

| angeldevil_7103 a răspuns:

Adevarat insa cand este sa se intampla se intampla nu te intreaba nimeni daca vrei sau nu sa te indragostesti

| loryi98 a răspuns:

Trebuie sa prinzi experienta.Nu spun ca de la 13 ani sau de la 20 dar daca din prima te vei nimeri cu cel potrivit cu care se zice ca te si casatoresti si ramai cu el pe viata, de unde stii ca e potrivit daca il cunosti doar pe el si nu ai mai fost cu nimeni ca sa iti dai seama ca acela e potrivit.Si suferind devii mai puternic eu nu vad suferinta ca pe un regres deloc, ci din contra te poate invata multe si cum sa treci peste ce va urma mai usor.Si iubirea dupa parerea mea nu este limitata.

| kattie90pink a răspuns:

Sti, nu e problema ta daca altii au o relatie la 13 ani. Daca unii chiar vor sa aiba inima "ferfelita" e problema lor nu a taoh go on. Ce te preocupa pe tine de ce fac altii? Pur si simplu puneti intrebari stupide. Get a life.happy

| DAAAAAAAAAA explică (pentru kattie90pink):

Era o intrebare! aici esti pe TPU, un sait cu intrebari daca nu stiaiwinking deci pot pune ce intrebari vreau! happy

| tuGatita a răspuns (pentru kattie90pink):

Ai dreptate!