| DAAAAAAAAAA a întrebat:

De ce de mici va place sa aveti relatii desi stiti ca relatia nu va dura fiindca la 13 ani relatia nu va dura o vesnicie si nu o sa va casatoriti niciodata? de ce prefera-ti sa suferiti si sa aveti relatii scurte facandu-va inima ferfelita de rani in cat cand veti fi mari nu veti mai iubi cu toata inima si veti profita de baieti si baieti la rand de fete! vreau argumete multe! happy

Răspuns Câştigător
| Cosmynelo10 a răspuns:

Poi de exemplu, la 13 ani asa eram si eu, adica o fata ( cea mai frumoasa din scoala) a venit la mine ma apucat de cap si ma sarutat.relatia a durat un an, (WoW nici eu nu credeam ca va tine atata o, O). dar am auzit-o intr-o pauza zicand ca sta cu mine doar pentru a fii smechera. stiu ca nu te intereseaza povestea dar asta e raspunsul...
Iti faci un/o iubit/iubitadoar pentru a fii cineva. cineva care e la un nivel mai sus ca altul. asta e raspunsul meuwinking

| DAAAAAAAAAA explică (pentru Cosmynelo10):

Si sa inteleg...esti de acord cu mine? ca nu am inteles complet raspunsul tau.

| Cosmynelo10 a răspuns (pentru DAAAAAAAAAA):

Da