| DAAAAAAAAAA a întrebat:

De ce de mici va place sa aveti relatii desi stiti ca relatia nu va dura fiindca la 13 ani relatia nu va dura o vesnicie si nu o sa va casatoriti niciodata? de ce prefera-ti sa suferiti si sa aveti relatii scurte facandu-va inima ferfelita de rani in cat cand veti fi mari nu veti mai iubi cu toata inima si veti profita de baieti si baieti la rand de fete! O alta parere a mea:umbland din floare in floare inima ta se va rupe asa cate putin..si cand vei vrea sa fi cu o persoana pentru toata viata nu vei mai putea sa o iubesti cu toata inima! fiindca inima ta e sparta fiecare bucatita apartine unei persoane din trecut... vreau pareri!

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara Simona,nu toţi gândim la fel, în viaţă multe persoane îşi dau seama prea târziu de faptul că toată viaţa a făcut numai rău şi ce nu trebuia,până la urmă toate persoanele au un gram de voinţă pentru a se schimba, orice om dacă îsi doreşte şi îşi impune sigur poate devenii o persoană foarte cuminte şi la locul ei nu credulă şi profitoare, cum am spus nu toţi gândim la fel, nimeni nu-i perfect, aşa că poate într-un viitor sperăm că relaţiile să fie de lungă durată şi iubire reciproc.
O seară minunată!

| DAAAAAAAAAA explică (pentru Brâncuşi):

Iote cine imi raspunde mielaughing danutz.happy

| Brâncuşi a răspuns (pentru DAAAAAAAAAA):

Facebook-ul Kid?

7 răspunsuri:
| Nu a răspuns:

Vrei o parere? Invata sa scrii.
In al 2-lea rand, lasa epitetele inutile, ca pana acum ai facut inimile alea numai bucati, parca faci sortimente.
In al 3-lea rand, asta e generatia zilelor noastre, copii nu vor sa mai fie copii, dar nici adulti nu vor sa fie, ci doar niste adolescenti razgaiati.

| Brâncuşi a răspuns:

Bună ziua ne cunoaştem?

| DAAAAAAAAAA explică (pentru Brâncuşi):

Normall! ai ma? nu-ti amintesti de mine? id tau:speed_.....si continuarea o stii tu..eu sunt simona! cate simone stiii tu?

| Brâncuşi a răspuns (pentru DAAAAAAAAAA):

Gata Simona mi-am amintit, îmi pare rău te-am confundat cu o altă persoană chiar astăzi m-am întâlnit cu ea şi mă miram tot Simona o chema, eu am ieşit mă pun să mai învăţ la cultură civică.
O seară minunata îţi doresc!

| DAAAAAAAAAA explică (pentru Brâncuşi):

laughing...nu-i nimica..Multumesc la fel! happy