| andrewandrei99 a întrebat:

De ce dupa ejaculare am dureri si usturimi puternice la urinare? Mentionez ca sunt minor. Ce am si ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Simptomul acesta indica de obicei o infectie urinara! Deci, fuga la medic, pana nu se agraveaza!
Daca esti minor si nu ai fost cu nimeni, e foarte posibil sa o fi luat de la o toaleta, sau de la mainile nespalate, cu care ai ajuns acolo! Mare atentie la igiena mainilor, daca nu o respecti, poti face si hepatita!

| andrewandrei99 explică (pentru PsihoSex):

Ma ustura doar dupa ejaculare, aproximativ 30 min. Poate daca o fac mai rar ar rezolva problema fara medic?

| andrewandrei99 explică (pentru PsihoSex):

Fara medic nu se poate trata, nu?