| myhu2011 a întrebat:

De ce e bine sa fie introdusa educatia sexuala in scoli? cat mai multe exemple.

Răspuns Câştigător
| adi227 a răspuns:

Pai parlamentari nu stiu decat sa faca sex happy

4 răspunsuri:
| LikeNobodyElse a răspuns:

Ar fi chiar foarte bine.asa nu toate fetele de 12-13 ani fac sex sau mai rau mai raman si gravide la varste foarte fragede cand ar putea sa isi traiasca copilaria.este buna de asemenea si pentru baieti poate nu atat de mt k pentru fete dar este.

| 9gag a răspuns:

Ca sa stii de pe ce plantatie te-a adus barza

| evilestevil a răspuns:

Sa nu mai faceti copii la tot pasu, si copii de la tara sa aiba o oarecare idee in ce se arunca cu capu.

| ioio232 a răspuns:

DC?
chiar
orice persoana care face sex stie ca trebuie sa foloseasca prezervativ sau sa i-a anticonceptionale, altfel risca sa ramana insarcinata sau mai rau sa ia vreo boala
dar credeti ca le pasa?
ele spun
Nu mi se intampla mie.
E atent baiatul.
Am incredere in el.