| Volume a întrebat:

De ce este asa de greu sa uiti persoana iubita? Nu mai suntem impreuna de 2 luni si eu inca ma gandesc la el in fiecare zi. A fost vina mea ca ne-am despartit, pentru ca am fost fraiera si l-am inselat desi il iubeam straight face. El a suferit enorm, mi-a si zis asta, iar eu ma simt groaznic acum. Nu stiu ce ma doare mai tare: ca el ma iubea cu adevarat si eu i-am distrus inima? Sau ca dupa toate astea eu sunt cea care sufera? Invatam la aceeasi scoala, il vad cam o data pe zi cateva secunde pe hol, dar cu toate astea mie mi-e dor de el. Am vb cu el despre asta si a zis ca nu mai poate sa fie cum mine si ca mai bine suntem doar prieteni. Cum as putea sa-l uit? Ce as putea face? Nici nu stiu daca sufar pentru ca greseala mea prosteasca ne-a despartit sau pentru ca eu inca tin la el.

1 răspuns:
| IDamon a răspuns:

E greu de uitat persoana iubita pentru ca am traiti momente placute cu ea. Ca sa il uiti poti sa iti faci o noua relatie sau sa incerci sa te impaci cu el si sa continuati relatia.