| laviniabeluska11 a întrebat:

De ce fac băieții sex oral si mângâie fetele în zona intimă in timpul actului sexual?

12 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

De ce nu?

| darrio2007 a răspuns:

Ca sa va satisfaca pe voi, fetele. Ca nu v-ajunge.

| iubesc a răspuns:

E ceva reciproc... primesti si oferi

| Emilian65 a răspuns:

Mangaie fetele in zona intima, cand fac sex cu ele, pentru a le aduce mai repede in culmea fericirii.

| Oana92 a răspuns:

Pentru ca nu au idee ce sa faca cu mainile, unde si cum sa le tina. Ar fi penibil sa le tina suspendate in aer...

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Sunt tare curios cum poate un băiat să facă sex oral în timpul actului sexual. Dacă poți să explici sau să faci o schița!
(Dacă e cu "martori", nu mai contează, ca știu și eu)

| SorinelF86 a răspuns:

Pentru placerea voastra, un barbat daca e barbat nu se gandeste doar la el. ce ai alege: unul care se preocupa sa ai mai multe orgasme, sau unul care da de doua ori din c*r apoi se intoarce cu spatele si adoarme

| armand69 a răspuns:

Placrea trebuie sa fie reciproca, nu primeste si ofera

| Mihai123211 a răspuns:

Sa se simta bine partenera, ce tie nu iti place sa te managie in zona intima?

| ddan821 a răspuns:

Pentru ca ne excitam si noi si voi.e o placere mai mare...tie nu iti place?

| so0unDy a răspuns:

Sa te satisfaca pe tine...