| Bastet a întrebat:

De ce fetele de 10-13 ani sau mai mici vor sa aiba iubiti? Ce li se pare asa interesant? Astept raspunsuri si de la fetele care se incadreaza in tipar.

Răspuns Câştigător
| George1510 a răspuns:

Pentru ca, dupa parerea mea, nu-si cunosc prioritatile la acea varsta... ele cred ca "tot ce zboara se mananca". Dupa parerea mea o fata careia ii sta capul la iubire la numai 10-12 ani nu va avea o viata tocmai reusita. straight face

11 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

Vor sa aiba ca sa sufere

| Cristiano13 a răspuns:

La o fata de 12 ani atat mi-a cerut prietenia si combinarea 1 an nu s-a lasat cand a avut 13 ani m-a tras intr-un colt de bloc si a zis ca vrea sa-mi spuna ceva si am mers acolo si cand m-am apropiat s-a intors si mia fulgerat un mozol de nici nu ma asteptam cam 15 sec a durat dupa aia m-a intrebat daca vrea sa ne combinam si am spus DA. ce vremuri... si inca sunt impreuna cu eawinking

| Liada a răspuns:

Cred ca nu o iau deloc in serios.si le-ar placea dulciurile si plimbarile de minutza prin parca.

| Bastet explică:

Raspunsul anonim:
in primul rand, znob e de fapt snob
SNOB, SNOÁBĂ, snobi, snoabe s. m. și f., adj. (Persoană) care admiră și adoptă fără discernământ și cu orice preț tot ce este la modă. – Din fr. snob.

par eu o snoabaraised eyebrows? LOL... 8-)

| Bastet explică:

LOL...eu cred in dragoste dar nu cred ca poate exista la o asemenea varsta.si asa cum a zis anonimu':"dka tu nu ai avut noroc si in schimb ai avut ochelari sau cosuri.nu e problema mea"
adica, daca ai cosuri si ochelari, nu te iubeste nimeni? 8-)laughing
deci, eu am dreptatelaughing:dragostea reala nu exista la 12 ani

| Kid_2271 a răspuns:

pentru ca asta e perioada in care totul e mult mai ciudat sentimentele sunt mai puternice happy big grinwinking

| AnA19MaRiA a răspuns:

Si eu am o verisoara de 11 ani si este la fel.In fiecare zi imi povesteste de iubitu ei cica si prosti din astea si ca i`a dat papucii la unu si acum vrea sa stea cu altu.Eu cred ca doresc sa`si de paseasca varsta si sa se laude celor mai mari ca ce smechere is ele:-P:-P:-D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vor sa inceapa un nou capitol din viata lor; sunt dornice si tanjesc dupa "iubire", dar sunt la o varsta frageda...eu una nu le inteleg! Cred ca au intalnit pe "Fat Frumos" si gata totul va fi roz.NU este asa!
O zi faina bye bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E na intrebare eu am 12 ani am avut deja 2 prieteni si nu e doar ca vreau neaparat sa fiu cu cineva dar daca te indragostesti totul vine de la sinelaughinglaughing. mie imi place acum de un baiat care are 13 ani si este in clasa vecina el zice ca nu ma place doar ca pe o prietena sh de asta ne intelem bine dau uita draga sh uh ai avut odata anii astia sh daca esti znoaba znob evident ca nu ai avut prieten/prietena ghinion draga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 12 ani si am avut 3 "iubiti" pana acum.Nu mi se pare ceva interesant dar un lucru este sigur:cand exista"atractie" ca sa zic asa.nu mai ai ce face.happy. dupa regulile tale o fata ar trebui sa aiba primul` iubit sotu` si cu ala` sa stea toata viata?raised eyebrows. Viata este scurta si trebuie traita din plin.de la orice varsta.ca ce acum daca as avea "iubit" pentru ca nu am.asta inseamna ca trebuie sa fac neaparat ceva cu el? Eu primul prieten pe care l-am avut recunosc a fost la 10 ani si practic nu am facut nimic cu el.nici nu prea vorbeam.asa ca nu mai baga toate fetele in aceeasi oala`. ca recunosc.am mai pomenit si fetite` de 8 ani care le place sa se uite la filme porno.laughing. tu nu ai avut varsta asta? tu nu ai simtit cum iti umblau fluturasii prin stomac cand trecea un ANUME baiat pe langa tine? Si eu nu dau` semne ca as avea o viata tocmai nereusita cum a zis` "domnul" cu funda`happy. Am numai note de 10 la scoala si nu` ma bate "mami" ca sa le obtinlaughing. ca pe altiihappy. dka tu nu ai avut noroc si in schimb ai avut ochelari sau cosuri.nu e problema mearolling on the floor

| dyutza_7044 a răspuns:

Eu am 13 ani si am iubit de 16 ani si tinem mult unu la altu crezi ca numai aia mari pot sa iubeasca ei bine nu e asa...Si un iubit nu ti-l faci asa doar ca sa te dai tu mare ci ca il iubesti
baftawinking