| DanielDesumoulins a întrebat:

De ce fetitele simt de la varste fragede nevoia de sex?
Care ar fi factorii ce influenteaza...
E o intrebare stupida, dar mi. o pun mai mereu si as vrea sa aflu si alte pareri.

Răspuns Câştigător
| Caty_8634 a răspuns:

Sincer.pentru ca ce e interzis ne place ce se aproba ne displace.Asa suntem noi. Intelegi? Fundabatting eyelashes?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din cauza ca nu au primit educatia necesara de la parinti, aud de la prieteni ca au facut sex si au curiozitate si ele sa vada cum e. Cam asta e tot. Cand o sa ai si tu o fata sa o educi bine asa sa vezi ce cuminte va fi.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Teribilism,lipsa de inteligenta la unele,lispa educatiei, a eticii...

N-aispe motive, dar nici unul ca SCUZA!

| fabiola a răspuns:

Nu stiu si nici nu cred ca simt nevoie de sex.Cred ca vor sa fie in pas cu generatia actuala, sa fie la moda, se simt bine daca sunt bagate in seama.Partea proasta este ca nu se daruiesc atunci cand simt ca sunt pregatite, nu se daruiesc celui pe care il iubesc, ci o fac pentru ca asa se poarta!

| cosmin21 a răspuns:

Pentru ca ajung la pubertate mai repede.

| ReeaAndreea a răspuns:

Sincer nu e o nevoie tongue e mai mult o curiozitate si aici nu e vorba numai de fete :p de obicei adolescentii isi incep viata sexuala doar din curiozitate si dupa regreta. dar... in rest pentru fete nu e o nevoie :p e doar curiozitatea si atat tonguewinking

| Cleopatra01 a răspuns:

Pentru ca, parerea mea, prietenele sau alte persoane mai mari de cat ele le baga lucruri in cap, da, sau filmele erotice "le pun"in valuare dorinta.Personal mi se pare o prostie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Na ca ti-a zis-o Katy, ai prins-o? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunt curioase sa incerce si sa vada cum e "prima data".In acest context intra mai multe variante in afara de curiozitate, am sa-ti dau cateva exemple:un anturaj gresit ales, abundenta de informatii oferite de Internet, TV.