| Mădălina279 a întrebat:

Astazi, in seara asta, ma uitam la luna si stele. Si i-am spus prietenului meu cel mai bun prin intermediul unei retele sociale ca la mine este un cer fantastic(El este departe de mine. sad ). Surprinzator mi-a spus ca si el se uita stele si luna. Am foarte multe lucruri in comun(ceea ce ma sperie cate odata lucrul acesta) cu el. Ce inseamna asta? happy

3 răspunsuri:
| FlyJack a răspuns:

Ca sunteti doi prieteni foarte buni happy

| Mădiiiiie a răspuns:

Pai poate asta inseamna ca poate trebuie sa fie mai mult ca o prietenie. Adica nu e intamplator sa aveti atatea lucruri in comun, doar daca el a zis asta doar ca sa te impresioneze si sa-ti atraga atentia. Vezi ce gesturi mai face si tragi tu concluzia. Bafta :*

| constant123inescu a răspuns:

Pai inseamna ca el poate simte cv pentru tine si nu vrea sa-ti zica si el se apropie incet incet la tine si se gandeste la tine si probabil si tu pe parcurs o sa-ti dai seama