| silviu10 a întrebat:

imi place de o fata dar mi-e frica sa-i zic ca o plac! dati-mi sfaturi!

Răspuns Câştigător
| Dianne06 a răspuns:

Pai ca sa-i placa si ei de tine, ideal ar fi sa fi indraznet.
N-ai sa vezi o fata in zilele noastre care sa fie atrasa de un baiat care se rusineaza sa vb. cu ea in fata prietenilor lui, care e timid, si care doar o saluta.
Bagte si tu in seama cu ea.
Si spune-i ca fara sa vrei ai inceput sa ti la ea si intreab-o s si pe ea ce sentimente are...

`Fundita'puppy dog eyes?

3 răspunsuri:
| RedDragon86 a răspuns:

Te duci frumos la ea si vorbesti cu ea.cand terminati o chemi la un suc si ai terminat treaba...restul vine de la sine

| RzVrazvan a răspuns:

Frate asa am fost si eu da *** trebuie sa ii zici ca sa no pierzi in fata altui prost si in plus daca ii zici ce ai de pierdut