| inttebarisiraspunsuri a întrebat:

De ce in fiecare dimineață toți bărbații au erectie, care-i motivul?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te duci sa faci pişu si se relaxeaza din nou

| RoCkKiD a răspuns:

Povestea e mai lunga, dar in general visele se intampla intr-o stare apropiata de starea de veghe, adica ai in care suntem treziti.

Una din consecintele somnului cu vise este erectia asa ca din moment ce visam ininte sa ne trezim ramanem cu ea.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca explicatiile in aceasta privinta sunt mult prea complicate si destul de complexe, raspunsul CORECT in privinta cauzelor care provoaca erectia peniana matinala, il poti afla si intelege dupa ce vei accesa si vei citi atent urmatorul articol/material :
https://www.vice.com/ro/article/pa9447/de-ce-au-barbatii-erectii-dimineata
Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Erectia de dimineata este un fenomen natural pentru un barbat sanatos sexual. Daca nu are erectie, dimineata, trebuie sa consulte un medic urolog.

| Sofer a răspuns:

Gânduri perverse și excitante noaptea.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Sofer):

Poate 1% din erectii.

| Dana2103 a răspuns:

Hormonii masculini sunt la un nivel mai mare dimineata