| DorinAnton a întrebat:

De ce în România femeile preferă/sunt atrase mai mult de bărbații de alte etnii/origini diferite?
De altfel cum se explică numărul imens de relații între românce și alte etnii și numărul mic de relații dintre români și alte etnii(cu excepția unguroaicelor)?

13 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Cred ca e cam mult spus toate.Eu nu stiu daca am cautat o etnie anume cand mi-am ales iubitul, pentru mine important era sa ne iubim si intelegem.

| DorinAnton explică (pentru Freya1):

Și totuși, vorbim de 100 de ori mai multe fete din România care se cuplează cu băieți de alte etnii decât băieții din România.
De ce? nu cred că proporția asta covârșitoare este doar o coincidență...

| Freya1 a răspuns (pentru DorinAnton):

Pentru ca atatea sunt plecate pe afara sau au fost plecate pe afara.

| DorinAnton explică (pentru Freya1):

Nu e un argument. Sunt mai mulți băieți/bărbați plecați afară decât femei...

| alina2k18 a răspuns:

Au vrajeala mai bunawinking mai pasionali, unii o au si mare laughing ce sa zic, nici eu nu m-as cupla cu un roman ciufut right nowwinking

| SupMates a răspuns (pentru alina2k18):

? daca as putea da un premiu pe TPU jur ca tu ai fi cea care il primeste

| DorinAnton explică (pentru alina2k18):

Vrăjeală mai multă? pe bune? o relație se bazează pe vrăjeală? Tristă generație ești...

| alina2k18 a răspuns (pentru DorinAnton):

LOL
Daca iesi cu cineva si faci sex de 2-3 ori, gata, e relatie?
laughing

| DorinAnton explică (pentru alina2k18):

Cine a zis ceva de sex? eu ziceam de relații, de căsătorii, etc.

| alina2k18 a răspuns (pentru DorinAnton):

Pai daca sexu e bun, barbatu e marfa se ajunge si la astawinking
DEcat un roman care vrea si nevasta/iubita si menaj si...winking + mai e si al dracu mai bine unu de alta nationalitate care ofera mai multa tandrete si respectwinking

| gheorghe699 a răspuns:

Tinere,nu toate fetele,femeile care au relatii cu barbati de alta etnie, au aceste relatii din dragoste, marea majoritate se bazeaza pe un anumit interes, as putea detalia si natura interesului, dar consider ca este suficient.

| DorinAnton explică (pentru gheorghe699):

Okay, de acord. De ce nu este cazul și a bărbaților atunci? de ce vorbim în mare parte doar de femei? de ce în afară de cuplurile româno-maghiare(care sunt într-adevăr similare ca număr) în restul cazurilor vorbim de fată din România și băiat de altă etnie?

| Subsemnatul123 a răspuns:

La ce etnii te referi? Singura etnie majora din Romania sunt tiganii si cu aia nu stau nici cainii. In rest ce alte etnii mai exista in Romania?