| DorinAnton a întrebat:

De ce în România femeile preferă/sunt atrase mai mult de bărbații de alte etnii/origini diferite în detrimentul românilor?

14 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Pana acum plangeau multi ca sunt atrase de baietii rai si nu inteleg de ce, de bani, masini, pozitie sciale etc.
Acum s-a schimbat macazul...
Nu mai generalizati mai baieti ca nu e frumos.
Sper ca si tu si altii o sa va dati seama pe viitor de ce sunt cu adevarat atrase!

| Adry05 a răspuns:

Da, hai ia sa generalizam aiurea ca fiecare romanca p strada o vezi de mana cu-n asiatic sau un negru sau din alte tari, nicicum vreun roman.

| DorinAnton explică (pentru Adry05):

Dude... nu am zis toate. și nu am zis asiatic sau negru. De fapt nici nu am zis că marea majoritate sunt cu altă etnie, asta ar fi imposibil din cauza demografiei României, dar în principiu dacă ar avea de ales, majoritatea tind să aleagă tipii de alte etnii. De ce

| Adry05 a răspuns (pentru DorinAnton):

Ai zis clar "femeile" eu nu vad niciun "unele femei" sau " majoritatea" sau orice altceva ce ar marca ca nu-s toate, cand zici "femeile" inseamna toate. Si din nou, nu stiu unde ai vazut tu asa ceva ca eu majoritatea vad romani cu romani

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iar ai aparut cu intrebarile astea cretinoide? Lipsisei un an... Iar ti a tras una clapa cu un strain?

| Fatamuntilor a răspuns:

Dorin,tu nu te potolesti?
Mereu acelasi intrebari?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te referi la o anumită rasa? laughing
Nu cred ca e vorba ca sunt atrase de anumite etnii, dar te plictisești de la ceva basic. Adică nici noua ca bărbați nu ne place basic thots, știi ce zic happy
Poți sa cucerești femei și fără sa fii rrom, ardelean, italian, francez sau korean. Atâta timp cât știi sa respecți femeia, sa o iubești și sa o faci sa se simtă bine, le ai pe toate! happy

| Basilievski a răspuns (pentru anonim_4396):

Se refera la rasa ma-tii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Basilievski):

Măsoară-ți cuvintele prietene rus, s-ar putea sa faci scrupule pe la colțul gurii.winking

| DorinAnton explică (pentru anonim_4396):

Nu am zis alte rase, am zis alte etnii: italieni, spanioli, germani, englezi, etc. Și nu poți să spui că și la noi e la fel, câți români vezi cu fete de alte etnii? sau câți cunoști? probabil nu mulți...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diversitatea genomului. E subconstient si misterul care il emana fiind de alta etnie.

| Doja a răspuns:

Marea majoritate prefera sa nu se asocieze cu alte rase si etnii. De-aia etno-separatismul la noi este foarte foarte mare. Cu mici exceptii gasesti romani cu maghiari sau nemti, etnii fie invizibile cu ochiul liber, fie sunt chiar etnici romani care au fost maghiarizati de-a lungul istoriei.

De cand au dat drumul robinetului cu migranti de vreo 2 ani au aparut si cateva care se lauda cu diversitatea si toleranta lor... dar cele mai multe femei care fac pasul asta sfarsesc prin a fi mame singure.

Sunt bine-cunoscute povestile cu cele care au plecat cu sirieni/libanezi/palestinieni etc, si-au pus cearceaful in cap apoi au fost sechestrate de familiile sotilor in tarile respective. pentru ca sa se intoarca singure fugind in toiul noptii peste granita cu copiii.

Noi avem un proverb: prostia se plateste. Oamenii ar trebui sa invete proverbele din nou

| DorinAnton explică (pentru Doja):

Marea majoritate? mă îndoiesc... câteva probabil că da, dar marea majoritatea tind să prefere alte etnii.

| Doja a răspuns (pentru DorinAnton):

Traiesti intr-un mediu prea liberal probabil. Asiaticii (de toate culorile) si negrii prefera albi, nu invers. In afara de aborigeni, care sunt izolati in jungle si mlastini, albii sunt cea mai mica populatie de pe planeta.