| Sara2 a întrebat:

De ce in viata nu poti fi niciodata fericit pe plan sentimental? de ce se intampla atat de des din 2 sa iubeasca doar 1?

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Crezi tu ca nu poti fi fericit pe plan sentimental? Daca nu ti-a mers o data cu o fata/un baiat, nu inseamna ca nu o sa-ti mearga niciodata. Ai sa vezi ca ai sa gasasti si tu persoana potrivita pentru tine, sa iubesti si sa te iubeasca. Asa este, se intampla foarte des ca din 2 persoane, doar una sa iubeasca, insa nu ai ce sa faci. Daca nu te iubeste, doar nu o sa-i dai in cap si el/ea o sa te iubeasca, nu? Trebuie sa te obisnuiesti cu ideea si sa-ti cauti pe altcineva.

| devilll a răspuns:

Ma tot intreb si eu de cativa ani

| ImHereForYou a răspuns:

Of...Dindirisad