| Georgeeeeeeeee a întrebat:

De ce iubim femeile, cum ar întreba M. Cărtărescu?

Răspuns Câştigător
| TheBlackAng3l a răspuns:

Femeia este cea mai frumoasa fiinta de pe pamant
prima data la o fata iti place infatisarea,nu?
apoi o cunosti si vezi ca sunteti compatibili, ca tineti unul la celalalt
dar femeia este o fiinta minunata, frumoasa si uneori mai desteapta, uneori ne ajuta sa ne ridicam, sa ne punem ambitia si sa reusim in viata sa obtinem lucruri importante tongue parerea meawinking

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce ai vrea sa iubesti?

| neutrino a răspuns:

Pentru ca ele ne fac sa ne simtim importanti.

Răspuns utilizator avertizat
| TuRneR01 a răspuns:

Iubim femeile pentru ca nu suntem gay, suntem atrasi de femei, daca barbati si femeile nu s-ar iubi intre ei cum s-ar m-ai inmulti lumea?

| Dumnezău a răspuns:

Pentru ca atat de patetici suntem, incat ne simtim impliniti sa avem o bucata de carne langa noi.Asta,indiferent de sex.Si pentru ca va face compania sa va simtiti mai bine.Cam asta sunt toti, dame si domni de companie.Nu ca unii n-ar gasi personajele astea indispensabile...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa nu iubim animalele.

| 4b a răspuns:

Eu nu le iubesclaughing

NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=siq4DPR4CzQ

| RAY a răspuns:

Ca sa suferim de aia

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru TheBlackAng3l):

Asa am crezut si eu la inceput, pana s-a aratat a fi o scorpie caruia nu ii pasa de dragostea mea