| mxmsksionutz a întrebat:

De ce le plac baietilor sa atinga fetele in orice parte a corpului?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

De ce Eva nu s-a putut abtine sa muste din mar?
Asa e si cu baietii,atingerea face parte din metodele de cunoastere a orice necunoscut,de satisfacere a curiozitatii.
La varsta adolescentei,fetele invata sa intre in aparare si baietii in atac,totul pe fondul hormonal al atractiei reciproce.
Simtul vazului le impinge curiozitatea mai departe, asa ca incearca sa-si foloseasca si simtul tactil.
Daca i-ai lasa, si-ar folosi si papilele gustative pe tine, noroc ca ai invatat sa joci in aparare, nu?happy
Gandeste-te la reactia ta cand vezi o rochie superba intr-o revista....simti nevoia s-o atingi,chiar daca stii ca e doar o fotografie!
Nu crezi ca baietilor le e mult prea greu sa reziste in fata fetelor,care sunt vii,reale, calde, pline de forme, rotunjimi ametitoare si frumuseti ascunse?
Mie mi-e mila de ei, doar vesnicii timizi si binecrescutii reusesc sa isi pastreze bunul simt si sa n-o faca!happy

Răspuns utilizator avertizat
| greece12 a răspuns (pentru AdSs):

Nu-s tare la capitolul asta si nici prezenta nu eram, asa ca amanam sueta pe tema Evei!happy

| Loreddana a răspuns (pentru greece12):

Fetele invata sa intre in aparare? Daca apararea aceea inseamna sa imbraci fustite care nu acopera nici un sfert din fund, sa iti iei bluzite decoltate pana la buric, atunci ai dreptate laughing

| greece12 a răspuns (pentru Loreddana):

Aparare ofensiva, poftim!laughing
Dar e adevarat ca prea multe sunt lasate de capul lor!

12 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu chiar in orice parte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma tu stii poezia Zdreanta? ala de-i placeau ouale? pune laba, ia cu botul, si-nghite oul cu totul.asa si baietii.intai saliveaza, apoi ating si daca le dai un deget HATZ, tea si inhatat.

| Mikhtarian a răspuns:

Este o cale de a te simti mai bine, senzual.

| LimonadaBaa a răspuns:

Dar fetelor de ce le plac sa piste baietii de orice parte a corpului?laughingE o atractie reciprocahappy

| Ivanovicius a răspuns:

Baietii au un hormon numit 'testosteron'. Ei bine, cand noi vedem acele 'forme', ne excitam. Si desigur cand te saruti sau cand faci sex doresti sa ai placerea maxima.

Răspuns utilizator avertizat
| Gicoboy a răspuns:

Ca sa fie siguri ca esti fata si ca ai ce trebuie acolo.

| alexandrubuc a răspuns:

Baietilor le "place"