| NubleReapper a întrebat:

De ce le plac fetelor baieti rai?
Cum pot sa invit elegant o fata in oras?

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Termenul baieti rai "bad boys"e inteles gresit,nu baieti rai in sinea lor atrag fetele.
Baietii rai au un caracter aparte,sunt insensibili, au o stima de sine crescuta, sunt increzatori in ei etc etc.
E acum ia totoate astea si punele la un baiat bun si ce are el pune la unul rau, oare cine va fi placut apoi?
Si nu pune doar asta, pune si aspectul fizic care are relevanta lui.
Sa lom si doua scenarii:
Baietii rai cum zici tu se duc cu tupeu cand abordeaza o fata si in secunda 2 de cand o remarca.
Baietii buni isi cam uita curajul acasa si sunt atenti la ce zic si fac, isi pun intrebari si se saboteaza singuri.
Acum daca vrei sa inviti o fata in oras filtreaza putin cu ea inainte.
Vezi si tu daca e interesata sau nu.
Nu lansa invitatia ca si cand te-ai ruga sau ai depinde de ea.
Doar viata ta nu se invarte in jurul unei tipe si nici nu depinde de ea.
De exemplu e filmul x sambata seara, poti sa-i zici ceva de genu ca mergi sa-l vezi si vezi ce zice.
La final poti sa-i zici ca nu ti-ar strica o companie.
Nu incepe ca altii sa te milogesti de ea, nu o sa ajute cu nimic.
Oricum daca e interesata vine oricum ai lansa invitatia, conteaza ce faci dupa...

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De parca noua fetele rele nu ne plac? e ceva normal sa isi placa ceva diferit

| Violleta2022 a răspuns:

Fetelor nu le plac baietii rai, numai proastelor le plac!

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca nu ai auzit ca exista si fete/femei absolut normale educate, scolite, linistite si....lipsite de fite. Totul consta in a le cauta pentru a le gasi. Te asigur ca exista si asa ceva, in mod sigur si.....garantat. big grin Succes!

| CeramicBoi a răspuns:

Nu tuturor fetelor le plac baietii rai, si cum ai defini tu baietii rai?
Probabil acele fete au impresia ca vor obtine ceva de la acei baieti idk.
Pur si simplu o intrebi pe Messenger sau in viata reala, cum doresti. Ceva de genu daca vreti sa mergeti la un ceai, daca tot e sezonul happy

| Bleky a răspuns:

Iti spun eu te imbraci putin mai elegant te duci cu o ciocolata si un trandafir si o intrebi iar la intalnire ii adunci un buchiet de flori.
P.S: Te imbraci foarte elegant

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Bleky):

Buna metoda ta, mai aveai sa-i recomanzi papion si vata in nas, doar se intalneste cu fica contelui cum s-ar zice laughing

| Bleky a răspuns (pentru ROB3RT89):

Bine ma atunci rupeti hainele si tavalete prin gunoaie si date cu parfum de sconx. E bine acum?