| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, va place sa le faceti sex oral fetelor?
Fetelor, voua va place sa le faceti oral baietilor?
Argumentati va rog, daca "da" de ce, daca "nu", de ce? big grin

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Sexul oral trebuie practicat doar intr-o realtie cand partenerii se cunosc destul de bine. Fetele au impresia ca daca fac sex oral iubitului or sa ajunga in ochii iubitilor dupa aceea ca nsite zdrente.Total gresit dca ai un iubit care tine la tine mai ales ca i-ai facut si sex oral ar trebui sa te pretuiasca si mai mult pentru ca tu i-ai facut lui o favoare (tu ca femeie nu simti nimic doar pentru el e placerea). Barbatii sunt mai dispui sa faca sex oral partenerelor deoarece asa e natura umana dar mai sunt si cazuri aparte. Unele spun ca le greata dar nici macar nu au incercat -poti spune asta dupa ce ai facut si nu ti-a placut nu doar asa ca ai auzit.Eu sunt pro pentru sexul oral atat cat il faci cu persoana iubita.Nu e un subiect tabu ci doar un mijloc de a diversifica placerea sexuala si a ajunge pe noi culmi ale extazului.

6 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

Sexul oral e o chestie normală. La fel ca şi spălatul pe dinţi. Într-un fel şi seamănă. Când e practicat de fete big grin

| wolder a răspuns:

1. Iubitul meu adora sa-mi face sex oral, el singur se ofera si ii face mare placere sa vada ca ma simt bine.

2. Da, atata timp cat exista reciprocitate intr-o relatie totul e ok, te simti bine si tu si partenerul si mi se pare ceva logic.

Este o chestie normala intr-o relatie serioasa, nu la orice colt de bloc cu oricine, am mai auzit cazuri de genul.
Intr-o relatie bazata pe incredere, sinceritate si iubire.

| Morphines a răspuns:

Băiat: Neeh, e plictisitor și incomod. Și ciudat.
Fată: Da, îmi place, chiar pot spune că am experiență în domeniu.

| bogdan72 a răspuns:

Poet te faci, tata!

| BlitzLikeXd a răspuns:

Se poate ca trebuie practicat