| Naaughty a întrebat:

De ce le place femeilor sa faca felatie barbatilor? Ce au de castigat din asta? De ce le plac mai mult sa ofere o felatie decat sa faca sex?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stii tu intro relatie serioasa placerea sexuala nu vine doar din ceea ce primesti ci si din ceea ce oferi

| grab a răspuns:

Nu le place mai mult.
sunt femei care simt nevoia de dedicare totala in pat si de cele mai multe ori primesc si ele un oral de calitate ceea ce e destul de fair.
si pentru unele e chiar o chemare primara sa suga, fara gluma!

| Daniel_Guraliuc_1990 a răspuns:

laughing))))))))) ti se pare tie, sau poate din auzite? sau ai dat numa de femei drogate? sau? hmm..sunt multe posibilitati, dar hai ca m-ai facut sa rad, buna asta!