| Mynameiz a întrebat:

De ce ma irit intre testicule si picior si iritatia aceia, umezeala, miroase foarte urat?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca probabil esti gras, transpiri mult si nu te speli suficient de des de minim de 2 ori pe zi cu apa si sapun. in vederea indeparii acelei ''umezeli'' care de fapt reprezinta transpiratie urat mirositoare, plina de bacterii care provoaca si iritarea pielii din zona inghinala. Incearca sa mentii o igiena adecvata si sigur nu vei mai avea neplaceri, va dispare atat mirosul cat si iritatia. Succes!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Pentru că ai o ciupercă pe piele.