| anonim_4396 a întrebat:

De ce mă simt atât de singur? Am niște stări foarte ciudate, nici eu nu mă mai înțeleg.

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iesi afara si te plimba, fa un sport, intalnesti prieteni, plimbati-va... ca sa nu-ti mai plangi d emila ca te simti singur.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă ești singur. Mai grav ar fi să te simți singur printre ceilalți.

| literallythesamebruh a răspuns:

Sunt sigur că toți avem astfel de stări la un moment dat. Și eu am, dar îmi revin de fiecare gândindu-mă la chestii pozitive și la faptul că nu am timp de pierdut, iar dacă am, să nu îl pierd fiind supărat. Vorbește cu prietenii/familia și încearcă să ieși din aceste stări. Precis te vor ajuta.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Pentru ca nu iesi afara sa interactionezi cu lumea si sa iti faci prieteni!

| Voinescu_Catalin_ a răspuns:

Mda. La acesta intrebare / dilema NU pot sa raspund. Mie mi-a placut intotdeauna sa fiu SINGUR. Am preocupari / hobby-uri destule. Bine, nu doar asta este cauza! > P..Eu sunt un tip enervant deoarece imi spun INTOTDEAUNA parerea adevarata despre cineva, daca trebuie sau daca sunt intrebat!
Multi fug de mine! >O. Si eu sunt fericit 80% si astfel! >O

| sadrian46 a răspuns (pentru Voinescu_Catalin_):

Așa fac și copii la 5 ani. Spun tot ce au pe limbă.

| Voinescu_Catalin_ a răspuns (pentru sadrian46):

Cooorect si asta! Prefer sa sa-ti spun ce cred -- DACA ma intrebi! --... De ce sa te laud aiurea daca NU meriti? De ce sa te LINGUSESC ca un catel de 5 ani? Eu zic ca a trecut vremea sa mai fim PERFIZI unii cu altii!

| Voinescu_Catalin_ a răspuns (pentru Voinescu_Catalin_):

Completare >> Tu poti sa fii,, politically correct,, cat si cand doresti. Eu unul nu mananc asa ceva!

| sadrian46 a răspuns (pentru Voinescu_Catalin_):

Eu zic ca a trecut vremea sa mai fim PERFIZI unii cu altii! Zici greșit. Și dacă te întreb, poți să fii diplomat când răspunzi.

| Voinescu_Catalin_ a răspuns (pentru sadrian46):

Daaa? Ei uite ca NU vreau sa caut cuvinte,, pompoase,,. Iti sun clar si Pa!

| Voinescu_Catalin_ a răspuns (pentru Voinescu_Catalin_):

. spun.

| sadrian46 a răspuns (pentru Voinescu_Catalin_):

Dacă nu vrei, nu te obligă nimeni. Dar apoi să nu te miri că rămâi singur. Orice pasăre pe limba ei piere.

| Voinescu_Catalin_ a răspuns (pentru sadrian46):

Este ultima mea replica! NU ai inteles, din mesajul meu, ca >> MIE imi place singuratatea? Regret doar 80% ca unii,, fug,, de mine. Sa fuga frate cat vor... sa ajunga pe Luna!

| FATACEASIMPLA123 a răspuns:

Ai nevoie de un prieten, îți pot fi eu dacă dorești