| shareable a întrebat:

De ce majoritatea adolescentilor din ziua de azi se gandesc doar la sex?

11 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

E o placere love struck

| PrecioussGirl a răspuns:

Stau pe net si gasesc pagini despre asa ceva
au vazut la tv etc si sunt curioasi sa afle mai multe, sa incerce.
am intalnit multe fete pe TPU de 13 ani care intrebau despre asa ceva.
deci... straight face

| PrecioussGirl a răspuns:

Impuscate laughing)

| SociallyDepressed a răspuns:

Anturajul

| express11 a răspuns:

Din cauza inculturii:prostitutie, droguri, inselatorii...

| johnyboy a răspuns:

Deoarece, in final, incununarea unei prietenii este sexul...90% intr-o relatie conteaza sexul, deoarece sexul apropie, uneste, sudeaza relatiile.si altfel spus scopul barbatilor in viata este sa faca sex, unii copii chiar gandesc cu sexul cateodatatongue

| johnyboy a răspuns:

Bai sTeF, daca tot dai sfaturi ironice, da-le scrise corect analfabetule/o si apropo " impusca-te TU" ca esti dus/dusa

| ana_2324 a răspuns:

Pai cred ca filmele astea le baga in cap sexul!

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Pentru ca e ceva nou pentru ei, pentru ca e peste tot, pentru ca nu pot sa ignore si pentru ca le place.In plus, sunt prea inconstienti de ce se poate intampla in viitor din cauza inceperii vietii sexuale asa devreme.
Bye!

| OoOlivia a răspuns:

Pentru ca in jurul lor numai despre asta se vorbeste: la televizor, la scoala, in filme, ...PESTE TOThappy

| relax22 a răspuns:

Pentru ca minorele sunt bune de tot laughing