| night_crawler a întrebat:

Care sunt cele mai proaste obiceiuri ale adolescentilor din ziua de astazi?

Răspuns Câştigător
| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Fumatul, bautura, vocabularul, felul cum se poarta cu batranii!
@Bianka, dc este un obicei gresit sa fi emo frustrated, sa fi emo nu este un obicei nici sa fi rockeritza nu este un obicei, nici sa fi catolic nu este un obicei!

18 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Fumatul, bautul, stilul de viata nesanatos, alimentatia foarte proasta, vocabularul prea colorat, cunostiintele prea mari despre lucruri pe care nu ar trebui sa le stie.rolling on the floor

| CristineDelaruss a răspuns:

Sa se drogeze.
Sa ignore scoala si invatamantul.
Sa se faca.
Sa culeaga prieteni nepotriviti, cu un anturaj < neplacut >.
A fi Emo.
Sper sa te ajute!

| CristineDelaruss a răspuns:

Acolo era sa se faca smecheri.

| CristineDelaruss a răspuns:

@SuPrAdoZaaaa, Dar ei strica planeta laughing adica se sinucid, etc. si e ff neadegvat big grin

| CristineDelaruss a răspuns:

Pff. supradoza..so crezi tuh =]

| Ana a răspuns:

Sa se dea in spectacol happy

| juniper a răspuns:

Sa fie "nesimtiti".

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Se numeste stil de viata si aceste preferinte nu se discuta!

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

@Bianka mama in afara de fata aia de 13 ani din bucuresti nimeni nu s-a sinuciswinking. Ma apuca rasu cand aud ca emo se sinucid laughing si toate babele si mosii sunt emo dupa ce se sinucid, toti astia care dau faliment si se sinucid sunt emo hai te rog oh go on.

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

@Bianka
Crede'ma ca asa estewinking
Cuvantul emo vine de la emotiv nu are nici'o legatura cu haine si stil oh go on de asta zic ca fiecare baba si mos devine emo dupa ce se sinucide pentru ca tu ai zis ca persoanele care sunt emo se sinucid!
Te contrazici singura acumwinking.

| Mixed a răspuns:

Sunt multeee...de exemplu sa ti le spun pe ale mele... Fumatul in primul rand...banii... vocabularul... 2 cuvinte din 10 sunt ...prostii.

| mcrenma a răspuns:

Fiecare are obiceiurile lui/ei.
Dar in mare parte sunt:
~fumatul
~banii
~nesimtirea
~bautura
~vorbitul tare
~sa se ia de persoane pe strada
~sex

Si presupun ca sunt mai multe.

| curiosgirl a răspuns:

Sa fumeze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ce? M-am plictisit sa tot ii criticam, ce naiba? Tu stii cate prostii am facut ca eleva? Vin eu si intreb: Dar care sunt obiceiurile bune ale adolescentilor din ziua de azi?
Sa va vad, ca, sa critici, e usor!
Monica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai uite link aici... sa scuipe inainte de a face sex rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze, am uitat sa pun link

http://www.tpu.ro/dragoste-si-sex/pai-nu stiu-ce-parere-aveti-despre-stilul-asta-de-sex-daca-tot-l-am-vazut-pe-fratemiu-are-13-ani-idiotu-el/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fine, nu merge ca se schimba "n u s h" cu "nu stiu", o chestie a site-ului, da cred ca ati vazut deja despre ce-i vorba laughing