| Andreisunt a întrebat:

De ce majoritatea fetelor se destrabaleaza asa grav?

Răspuns Câştigător
| Bianca1001Bia a răspuns:

Pentru ca acea majoritate despre care vorbesti tu, acelora le place grav scula si viata... mai sunt si fete care nu se destrabaleaza, rare ce'i drept!

| Andreisunt explică (pentru Bianca1001Bia):

Mai sunt si fete sincere si nu ipocrite, rare ce'i drept!
ps sper sa nu faci si tu parte din acea categorie, pup dulcehappy

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru Andreisunt):

Eu nu m-am destrabalat in viata mea, si nu am mama tata alaturi, am bani, am masina, mama este plecata si tata ma lasa in pace, am prieten care sta la 2 minute de mine, si am luptat atat de mult pentru ce mi-am dorit, eu una zic in fata ce am de spus, urasc barfa ( pentru ca urasc sa fiu barfita si de ce sa fac ceva ce mie nu imi place? plus viata altora nu o judec eu ), sunt fete care nu mor dupa scula si alte chestii, ador cartea, am bac'ul anul acesta, am scoala de soferi, adica incerc sa fac ceva cu viata mea, vazand cat se zbat unii pentru a obtine ceva, eu zic sa cauti o fata care sa fie potrivita pentru tine, destrabalatele le gasesti in club :*

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si cei rau in asta? atata timp cat fata nu inseala pe cineva in iubire nu vad ce rau face

| corbulalbrosu a răspuns:

Foarte gresit enuntul.In nici un caz cateva panarame, pitipoance sau parasute nu reprezinta majoritatea.De asemenea depinde de la caz la caz ce se intelege prin "destrabalare". Daca intrebarea este pusa de un libertin sau de un "bun" crestin.Totul este relativ la fel ca si acest raspuns.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a atrage privirile baietilor care fac la fel.

| lBroken69 a răspuns:

Doar unele fac astea.

| Beyou02 a răspuns:

Depinde de ce intelegi tu prin destrabalare, insa fii sigur ca majoritatea e mult spus.Iti indrepti atentia doar asupra unor fete mai needucate, poate de asta consideri ca "majoritatea" se destrabaleaza.

| Andreisunt explică:

Si asta ce-i dreptlaughing

| LisbethDarko a răspuns:

Banuiesc ca pentru atentie, popularitate, sa "intre in randul lumii".De asemnea, poate isi doresc sa se detaseze de ceva si merg pe principiul *** this, *** that, YOLO.

| Alina_Popescu_1993 a răspuns:

Iti recomand sa citesti Sigmund Freud – Interpretarea viselor si de asemenea Gramatica de baza a limbii romane (+ caiet de exercitii)