| PuținConteazăNumele a întrebat:

Majoritatea fetelor sunt bisexuale?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,pentru ca stramoasele noastre aveau o inclinatie bisexuala din cauza faptului ca noi cum eram la vanatoare mai mult plecati ele faceau sex intre ele, asta se vede si la cimpanzei, ba mai mult asta si face ca doua mame sa aiba grija de copii lor, de asta femeile si traiesc mai mult ca sa aiba grija de nepoti lor

| sierra1 a răspuns:

Profund!

| Freya1 a răspuns:

Fetele sunt mai apropiate de felul lor pentru ca sunt mai fine, mai sensibile dar nu cred ca majoritatea sunt bi...

| Emma30555 a răspuns:

Nu, nu este adevărat deloc

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu stiu daca majoritatea...Sunt unele care nu recunosc deschis acest lucru sau isi reprima atractia fata de persoanele de acelasi sex. Am intalnit fete care desi erau atrase fizic / ar fi vrut sa experimenteze o relatie bi/lesby isi reprimau pornirile considerandu le profund gresite/anormale. E dificil sa ti faci o relatie de genul.Si apoi e ceva intim nu strigi in gura mare ce faci tu in dormitor si mai ales cu cine. Multe persoane sunt discrete- cum e si normal de altfel- in ceea ce priveste propria sexualitate/relatii /atractie fizica. E gresit sa sustinem ca aproape toate au relatii de natura fizica si emotionala cu fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe bisexuale, dar nu te astepta la ceva magic. La orice femeie nu ii place sã impartã.

| anamaria82726 a răspuns:

Nu as zice,, majoritatea,,, dar preferam sa avem experiente sexuale cu fete, nu relatii

| PuținConteazăNumele explică (pentru anamaria82726):

Gen, nu am nimic împotriva, doar mă simt nasol, pentru că eu nu am pe nimeni, și în ultimele zile am aflat că o prietenă de a mea e bisexuala, vorbeam de ceva timp pe Facebook, nu am ajuns să ne vedem rlf din diverse motive, și am rămas mască, adică, se ling cât vor, și eu stau ca prostul...

| HazelEyes77 a răspuns (pentru anamaria82726):

La mine lucrurile stau invers adica ma implic emotional prefer relatiile nu e doar curiozitatea unei experiente sexuale cu o fata si cam atat.

| Bernardus a răspuns:

Nu majoritatea, dar multe pot fi deschise la relatii sexuale cu alte fete

| asdf2kpower a răspuns:

Nu, sunt trisexuale. Le place să-și bage și legume în groapa marianelor.

| Laila12Izabela a răspuns:

Sunt destule.Nu toate dar, multe.