| TarjaTurunen a întrebat:

De ce multi baieti ajung intr-o relatie sa faca sex cu persoana,, iubita,,(in ghilimele ), si pe urma o lasa? crying Si cateodata le lasa si cu un bebelus... si pe urma trebuie sa stranga bani si toate alocatile pe care le primeste. pentru un prunc?

15 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

E chestie de maturitate si responsabilitate.
Sa faca sex stie oricine, dar daca si vrea, atunci macar ar trebui sa stie ce face!

| elasexygagica a răspuns:

Pentru ca puradelul mancator de bani si distrugator de libertate sa nu apara exista prezervative, sunt mai ieftine ca un bebelus. mi se pare normal sa se faca sex in relatie. fetele inconstiente fac neprotejathappy

| TarjaTurunen explică (pentru elasexygagica):

OMG fata! In sfarsit ai raspuns si tu calumea! fara emoticonul ala laughing! Aaaa si faina poza kiss!

| elasexygagica a răspuns (pentru TarjaTurunen):

Ce ai cu emoticonul meolove struck? e super dragutlove strucklove strucklove struck

| TarjaTurunen explică (pentru elasexygagica):

Pentru tine ii asta :X si pentru mine ii kiss. Suntem cam la fel.big grin

| TarjaTurunen explică (pentru elasexygagica):

Aaaaa si esti o scumpa kiss. Yo nu ii cred pe ceilalti ca esti baiat fiindca esti o fata foarte dulce kiss.Asa sper laughing O noapte cat mai faina

| Papusik a răspuns:

Pentru ca nu ne merita.

| KimBianca a răspuns:

Pentru ca pe baietii ii dau orgoliul afara din casa. gen,, ce-mi trebuie mie un copil la varsta asta?,, dar ei nu se gandesc ca practic din ei provine[sper sa intelegi ce zic =]] ] si nu se gandesc ce dureri trebuie sa idure fata/femeia pentru a naste un copil... imi pare rau sincer pentru fetele care nasc in situatiile astea[adica sa le lase baiatul/barbatul...] la fel m`a nascut si mama si m`a crescut pana la 5 ani fara tata si stiu cat de greu a fost pentru ea.deci in concluzie baietii astia nu prea gandesc. dupa parerea mea.

| Roza21 a răspuns:

Dupa parerea mea baietii daca au calduri ar trebui sa se duca la un bordel nu sa frnga inima unei fete care chiar il iubea

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru Roza21):

Heh, de parca doar baietii au calduri...

| Roza21 a răspuns (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

In general regula asta e la baieti desigur ca sunt si fete care frang inimi dar in general asta fac mai mult baietii pentru ca lor nu le pasa in cate fete isi baga... pe cand o fata in general nu vrea sa fie aia in care si-o bage toti sper ca ai inteles ideea

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru Roza21):

Te rog frumos, nu incerca sa faci ca fetele sa para niste sfinte. Ce, daca tu vezi un tip care iti place pe strada, nu te gandesti ca l-ai vrea? Si cati tipi atragatori vezi pe strada? a? sau la scoala? sau la munca? Fete, baieti, nu conteaza, suntem la fel.

| Roza21 a răspuns (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Te rog frumos, nu incerca sa deviezi de la subiect. Asta e societatea in care traim. Un baiat care are mai multe iubite e smecher o fata care a fost cu mai multi e considerata t*rfa. Si sincer cand vad un tip pe strada nu il vreau chiar daca arata bine pentru ca nu pe criteriul asta se alege persoana potrivita. Nu o sa imi pierd eu mintea pentru asa ceva. Plus ca s-a demonstrat stiintific ca barbatii vor sex mult mai mult decat femeile. Deci asa e lumea si nu avem cum sa o schimbam. Si ca sa iti zic pe scurt la rasp de mai sus AI DREPTATE NU DOAR BAIETII AU CALDURI dar nr lor e mai mare fata de cel al fetelor... lol ce subiect am inceput sa dezbat rolling on the floor

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru Roza21):

Te rog frumos sa-mi dai link catre un articol despre "demonstrarea" aia stiintifica a ta happy

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Pt ca dragele de voi nu va "injositi" sa faceti sex daca nu sunteti in relatie. De asta sunteti parasite dupa sex.

Cat despre a lasa fata insarcinata...mai rar...Insa oricum, NU e doar de datoria baiatului sa aiba mereu prezervative la el!