| Florenta16 a întrebat:

Am o intrebare atat pentru fete, cat si pentru baieti.
Ce este mai important pentru voi? Ca baiatul sa faca rost de bani ca sa vina sa va vada DOAR, sau sa faca rost de bani sa vina sa va vada si sa va si cumpere ceva? Adica, pana la urma, de ce voi baietii va simtiti asa nasol cand vine vorba sa va intalniti cu persoana iubita?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Fiecare Baiat care Iubeste o fata ar trebui sa o rasfete cat mai mult.Bine ca nu zice nimeni sa vi de fiecare data cu ceva, dar daca e la Prima Intalnire nu mi se pare sa vina fara nimic. Oricum Baietii aia Probabil ca isi Iubesc fetele mult si le pasa.

| Florenta16 explică (pentru Danysan):

Stiu foarte bine asta, dar chiar si prima intalnire, avand in vedere ca e o seara romantica petrecuta in doi, nu am nevoie de nimic, decat de imbratisarea lui calda. Intelege-ma!

17 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Aoleo, ce a facut iubitul tau, Danysan?
a venit cu mana-n c u r la intalnire?
si pana la urma care dreacu e diferenta dintre raytm ala si danysan, de te iei de primul?

| RAY a răspuns:

Barbatul ca vanator imparte hrana cu partenera lui asa e in toate speciile mi se pare normal ca cand se intarnesc sai aduca ceva pana la urma fiecare are un interes pentru care sta cu cineva, barbatul pentru sex femeia pentru banii

| Florenta16 explică (pentru RAY):

Da, mai bine taceai!

| RAY a răspuns (pentru Florenta16):

Stiu,nu esti prima care imi spune asta, adevarul e dureros de asta fugim de el

| Florenta16 explică (pentru RAY):

Nu de asta, dar oricum nu iau in considerare raspunsul tau!

| RAY a răspuns (pentru Florenta16):

Faci cum vrei tu

| unknøwn a răspuns:

Ce bou!

| Biiskrem a răspuns:

Mă doare la bască dacă-mi aduce ceva sau nu. Important e să vină, vreau persoana în sine happy

| Florenta16 explică (pentru Biiskrem):

AMIN! am crezut ca sunt singura, doar ca el nu intelege asta =(. Sau intelege, dar se simte prost sa vina cu mana "in cur".

| PsychologistT a răspuns:

Cadoul pentru tine ar putea fi chiar el, nu e nevoie de chestii materiale sa te simti bine.

| Florenta16 explică (pentru PsychologistT):

Asta ii spun si eu.

| PsychologistT a răspuns (pentru Florenta16):

Daca tine neaparat, si o cutie de bomboane de ciocolata e buna.
Gestul conteaza.

| Florenta16 explică (pentru PsychologistT):

Nu am nevoie nici macar de atat!

| 1cristian1990 a răspuns:

Uite, ma dau exemplu pe mine caci ma cunosc cel mai bine, dar sa nu sune a lauda, vreau sa evidentiez ceva, din cand in cand ii aduc iubitei mele un trandafir alb, ca acesta ii place; cand ma duc la ea si poate o sa avem si o noapte HOT tot timpul cumpar suc natural si ciocolata; de craciun i-am cumparat o pereche de manusi din piele maro pentu ca sa se asorteze cu geaca ei; acum cateva zile eram la o cabana si a durut-o gatu in timp ce am coborat cu amicii mei sa cumparam ce ne mai lipsea printre altele i-am cumparat un borcanel de miere cu propolis pentru durerile in gat; a durut-o burtica tare la menstruatie, asa ca m-am interesat pe net si la Bucuresti am un unchi care se ocupa cu plante in cele din urma i-am facut rost de o combinatie de plante pentru a o vindeca in sensu acesta; de ziua ei un parfumel si o pereche de cercei ca sa miroase frumos si pentru ca sa se simta frumoasa etc...trage si u concluziile, totul e cu un sens, cadourile trebuie facute cu un sens si pentru a le putea folosi in relatia voastra, sa va binedispuneti si oarecum sa va simtiti bine, ma simt bine cand iubita mea poarta cerceii de la mine. Daca vrea sa iti faca cadouri, accepta-le si bucura-te alaturi de el si fi frumoasa pentru el. Nu te-ai simti bine daca el ti-ar respinge cadoul, asa isi arata el dragostea, poate. Doar daca cumva va certati sau ceva de genu, e un fraier daca aduce vorba cum ca ti-a luat cadouri! Cadourile nu trebuie sa fie ceva care sa te tina langa el, dragostea te tine langa el, spune-i ca el e cadoul tau si ii multumesti pentru ce ti-a adus si apreciezi, restul dragalashenilor le cunosti si tu big grin

| MoxiMonny a răspuns:

E plăcut atata timp nu este dus la extrem acest lucru

| Katyussha a răspuns:

E frumos sa iti cumpere ceva din cand in cand dar nu trebuie "sa faca rost de bani" tot timpul ca sa dea de fiecare data nu stiu ce cadou.Nu cred ca toti baietii se simt nasol cand vine vorba de o intalnire cu fata de care sunt indragostiti si daca da nu cred ca e din cauza asta.Pentru mine este mai important sa vina sa ne vedem.