| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu este de ajuns o singura femeie pentru barbatii?

Răspuns Câştigător
| cccccclowerrrrrrrrrr a răspuns:

Unii barbati nu stiu sa respecte cu adevarat ceea ce suntem! ei cred ca toate suntem la fel, asa ca le vor pe toate! cand se plictisesc de una, o arunca la gunoi cu gandul :ha, o sa gasesc alta mai buna!

17 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Buna intrebare....atunci cand cineva are de toate nu se multumeste cu cat are si vrea mai mult, cred ca tot asa este si in cazul celor care nu se multumesc cu o femeie

| candy000 a răspuns (pentru mona):

Ai dreptate, dar nu stiu daca ei vor ceva mai bun sau pur si simplu se plictisesc de ce au...

| darrio2007 a răspuns:

Lasa ca de cativa ani incoace se aplica aceeasi chestie si femeilor.Nu va mai credeti asa de nevinovate. Vreti sa aiba masina, vila.Cum nu le mai au sariti la altul.

Răspuns utilizator avertizat
| ROB3RT89 a răspuns:

Eu zic ca este de ajuns una, nu trebuie sa generalizezi si sa-i bagi pe toti in aceiasi oala!
Unii sunt mai curvari si nu ar rata ocazia sa-si insele prietena, nevasta.
Altii au fost dezamagiti pe plan sentimental in trecut si prefera sa umble din floare in floare decat sa mai investeasca setimente intr-o relatie!
Mai sunt si baieti care se multumesc cu o fata simpla, trebuie doar sa stii sa-i alegi si sa privesti dincolo de aparente.

| Prapacea a răspuns:

Pentru că sexul lor este mai mare decât al femeilor.

| BassHunter13 a răspuns:

La femeii le ajunge o singura poseta in viata? sau o rochita? Nuhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiindcă nu-l mulţumeşte una singură. E mai şmecher şi vrea mai multe. De aia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da, este de ajuns, doar ca nu ai gasit inca baiatul potrivit. majoritatea fetelor va plictisiti repede de un baiat. am patit-o eu chiar azi, lua-o-ar dracu' de viata!

| calmopenmind18 a răspuns:

Deşi trăim în o eră modernă, trecutul are repercursiuni groteşti asupra fiinţei umane. Pe scurt, este un vechi obicei. Ca şi la animale... zic eu, masculul alfa copulează femelele.

Alta explicatie laughing suntem de origine musulmană şi aşa ne place.

Personal m-aş dedica unei singure femei toată viaţa doar dacă are acel ceva şi este cam greu să găseşti o femeie care să-ţi ridice simţurile la cer. Chimie pe scurt... să fie chimie.

| calmopenmind18 a răspuns:

Am uitat o vorbăbig grin.
Ce este o curvă?
O femeie cu personalitate mesculină.

| iuliana2002 a răspuns:

Plictiseala! pe pariu!

| KooKoo a răspuns:

Eu cred ca nici unui barbat nu ii este de ea juns o femeie. Le trebuie mai multe ca se plictiseste de una 'laughing

| ici3 a răspuns:

Din pacate aceasta intrebare o pun femeile care au intalnit un barbat care nu te merita, eu m-am multumit si acum ma aflu in postura sa ma intreb :"De ce femeile inseala?"

| elevu a răspuns:

Pentru ca astia ii alegeti.Toate femeile spun (teoretic) ca vor un barbat care sa le trateze frumos, sa le respecte, sa fie romantic etc. dar astia nu-s buni decit pe o perioada limitata. Asa ca ....este o vorba,, capul face, capul trage''