| schokohexe a întrebat:

De ce nu mai am chef sa fac sex cu sotu nu mai am pofta

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ori te-ai saturat de el sau ti-a venit menopauza.

| foxi a răspuns:

Ceva s-a schimbat la.mansarda,daca sunteti tineri inca! Daca aveti 70 ani.e ceva aproape normal!

| janynefeaver a răspuns:

Ptr ca a intervenit f mult monotonia in relatie. Uneori, in casnicii se intampla acest lucru si exista diverse motive. Poate ar trebui sa discuti cu el si sa luati amandoi o mica pauza de la sex, poate isi mai revine relatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu il mai iubesti sad

| swagga a răspuns:

Poate esti indragostita de o alta persoana sau pur si simplu nu te satisface destul incat sa ai chef de el.